Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
ХХІ століття? У волинському селі Будинок культури і ФАП є, а нормальної громадської вбиральні нема

Місцева вбиральня на вулиці, поруйнована і дверей не має. Хто винен?

Скрин з відео 12 каналу.

ХХІ століття? У волинському селі Будинок культури і ФАП є, а нормальної громадської вбиральні нема

Мешканці села Шепель розказали про проблему журналістам. Староста Заборольського старостинського округу, куди входить це село, каже: про проблему знає і навіть обіцяє, що питання буде вирішуватись

На дискотеку – у Будинок культури, а як приспічить в туалет – чимдуж до хати. У селі Шепель Луцької громади валиться єдина на всіх пацієнтів ФАПу та відвідувачів будинку культури вбиральня, повідомляє 12 канал.

 У приміщенні, розказує медик, вбиральні ніколи не було. А та, що надворі, – валиться на очах. 

Аби вимити руки, завідувачка ФАПу Оксана Кравчук мусить привозити воду з дому. А от із туалетом ситуацію так швидко не вирішиш. У приміщенні, розказує пані Оксана, вбиральні ніколи не було. А та, що надворі, – валиться на очах.  Тут діри у стінах та виламані двері. Важливо, що ця вбиральня – розрахована не лише на пацієнтів ФАПу, а й на тих, хто відвідує будинок культури. А люду тут збирається чимало. Бо в цьому приміщенні проводять репетиції, дискотеки, концерти, майстер-класи. Словом, двері будинку культури практично не зачиняються.

Валерій Боярський, староста Заборольського старостинського округу, куди входить село Шепель, каже: про проблему знає і навіть стверджує, що питання буде вирішуватися. Але коли і ким – не уточняє.

Читайте також:За неповний рік населення Волині поменшало на Колки

Реклама Google

Telegram Channel