Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Порошенко прийшов на закриту нараду в РНБО із конкретними пропозиціями: ми маємо об’єднатися

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Порошенко прийшов на закриту нараду в РНБО із конкретними пропозиціями: ми маємо об’єднатися

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко перед початком закритої наради в РНБО повідомив журналістам, що очікує перш за все об’єднання зусиль всіх державних органів та політичних сил задля зміцнення обороноздатності країни

Петро Порошенко нагадав, що ініціював цю зустріч у форматі закритої погоджувальної ради парламентських фракцій із керівництвом безпекового сектору та розвідки. П’ятий Президент повідомив, що готовий надати владі свої пропозиції щодо захисту України. 

«Я передбачав цю зустріч у форматі закритого засідання погоджувальної ради голів фракцій, вона мала на меті обмінятися і вручити ті пропозиції президенту України, які напрацьовані мною, нашою командою для покращення обороноздатності держави», – говорить Порошенко.

«Ми дійсно переконані, що треба об’єднатися – не навколо особистостей, рейтингів чи політиканства, не навколо піару, а навколо України. Захисту людей, захисту української землі, Української держави», – наголошує Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» також зауважив, що монобільшість попри гучні заява не демонструє оперативного включення в роботу.

«На жаль, не бере в нараді участь президент Зеленський. Я звернуся ще раз, щоб цей діалог відбувся», – зазначає Порошенко. 

Лідер «Європейської Солідарності» також зауважив, що монобільшість попри гучні заява не демонструє оперативного включення в роботу. «Країна втратила два місяці, поки парламент «Слуг» відпочивав. Я дуже розчарований тим, що з п’ятниці, коли ми ініціювали цю зустріч, у нас все ще велика кількість народних  депутатів перебуває за кордоном, перебуває не в Києві», – зауважив Петро Порошенко.

Читайте також: Порошенко на погоджувальній раді закликав збільшити фінансування армії та тероборони на 50 млрд гривень​.

«Ми не провели ні вчора, ні сьогодні позачергового засідання про збільшення фінансування армії, про врегулювання питань територіальної оборони, про забезпечення формування стратегічних резервів, про відновлення фінансування ДОЗу. І це я вважаю категорично неприйнятним», – констатує Петро Порошенко.

«Ми зараз зустрінемося, вручимо свої пропозиції, ми зробимо все можливе для того, щоб бути почутими. Ми маємо об’єднатися для того, щоб дати відсіч Путіну і країні-агресору», – резюмує Порошенко. 

Джерело: Європейська солідарність.
Telegram Channel