Курси НБУ $ 36.57 € 37.17
Київ вступив у фазу оборони, ситуація складна – Кличко

Фото Українська Правда.

Київ вступив у фазу оборони, ситуація складна – Кличко

Київ вступив у фазу оборони, ситуація складна, ворог хоче знищити столицю

Про це сказав мер Києва Віталій Кличко на брифінгу 25 лютого. 

 «Місто вступило у фазу оборони. Зараз у деяких районах лунають постріли і вибухи. Українські військові знешкоджують диверсійні групи росіян. На жаль, деякі з цих диверсійних груп уже проникли в Київ. Ворог хоче поставити на коліна столицю та нас з вами знищити», – зазначив він.

«Українська армія тримає оборону навколо Києва. Ситуація складна. Але ми віримо в наші Збройні сили. Підтримуємо їх, допомагаємо», – додав Кличко.

Він звернувся до мешканців Києва, особливо Оболонського району, з проханням не виходити з дому або укриття.

 Унаслідок потрапляння уламків ракети в будинок за адресою Кошиця, 7а рано вранці у п’ятницю поранено 4 мешканців будинку.

«Зробіть запаси води, їжі та речей першої необхідності, підготуйте теплі речі, пледи, щоб брати їх на час укриття» - порадив він.

Кличко також повідомив, що внаслідок потрапляння уламків ракети в будинок за адресою Кошиця, 7а рано вранці у п’ятницю поранено 4 мешканців будинку.

«Також через наїзд російської воєнної техніки на Оболоні постраждав мирний мешканець – чоловік похилого віку. Він перебуває в реанімації в Лікарні швидкої допомоги у важкому стані», – сказав мер.

Новини війни:

Telegram Channel