SOCHI, RUSSIA - FEBRUARY, 15 (RUSSIA OUT) Russian President Vladimir Putin (R) listens to Belarusian President Alexander Lukashenko (L) during their press conference on February 15, 2019 in Sochi, Russia. Russian President Putin has arrived in Sochi to meet with Belarusian, Turkish and Iranian Presidents. (Photo by Mikhail Svetlov/Getty Images)
Лукашенко розповів, як Путін виправдовував атаку на Україну з Білорусі
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що якби російські війська не атакували Україну з території Білорусі, українські ракети «прилетіли б у Гомель та Мозир»
Про це повідомив Лукашенко на нараді з членами Ради безпеки та керівництвом Ради міністрів, інформує БЕЛТА, передає pravda.com.ua.
За його словами, о 5 ранку 24 лютого президент РФ Володимир Путін поінформував його про те, що угруповання російських військ у Білорусі атакуватиме Україну.
Одночасно з оголошенням рішення про проведення військової операції Росією було завдано попереджувального удару по цих важких озброєннях.
Нібито перед прийняттям такого рішення білоруська розвідка та росіяни виявили на території України в безпосередній близькості від білоруського кордону кілька зенітних та ракетних дивізіонів, які «приготувалися для удару по російських військах у районах зосередження на білоруській території».
За словами Лукашенка, одночасно з оголошенням рішення про проведення військової операції Росією було завдано попереджувального удару по цих важких озброєннях.
«Якби цього не зробили, ці ракети прилетіли б у Гомель і Мозир», - вважає самопроголошений президент.
Останні новини війни:
- У Зеленського назвали перший раунд переговорів України та Росії важким.
- Білоруси йдуть на Волинь, щоб померти на нашій землі.
- Частина українських телеканалів може вимкнутися на якийсь час.
- Президенти восьми країн ЄС підтримали негайне надання Україні перспективи вступу.
- Окупанти знову нанесли ракетні удари по Харкову (Відео).
- Найкращий пілот-винищувач у світі Оксанченко загинув у повітряному бою - відволікав авіацію РФ.
- Росія продовжує нести втрати: знищено 5 710 солдатів, понад 800 бойових машин, 198 танків.
- Жителька окупованих територіях покаялася перед українцями за підтримку фашистської Росії (Відео).
- На Чернігівщину зайшли білоруські війська, – ЗМІ.
- Українці тепер знають імена кожного із 120 тисяч окупантів, які напали на нашу землю (Список).
- В Україні запустили додаток «повітряна тривога».
- «Обороною Києва займатиметься досвідчений генерал», – Президент.
- «Ми тут відзначали свята! Стільки загиблих! Що ви робите?!»: жителі Харкова вийшли на зруйновану окупантами центральну площу (Відео).
- Жителі Куп’янська без зброї відтиснули окупантів і підняли синьо-жовтий прапор (Відео).
- ЄВРОПАРЛАМЕНТ ПРИЙНЯВ ЗАЯВКУ УКРАЇНИ НА ВСТУП ДО ЄВРОСОЮЗУ.
Усі новини російсько-української війни – тут.