Курси НБУ $ 43.84 € 50.49
Верховна Рада врахувала усі п’ять пунктів плану Порошенка у зверненні до міжнародних організацій та лідерів держав світу

Фракція «Європейської Солідарності». 

Фото Європейська солідарність.

Верховна Рада врахувала усі п’ять пунктів плану Порошенка у зверненні до міжнародних організацій та лідерів держав світу

Верховна Рада України у своєму зверненні до міжнародних організацій та держав світу врахувала п’ять пунктів плану Порошенка щодо примушення путіна та країни-агресора до миру

Як відомо, тиждень тому Петро Порошенко презентував план, який включає в себе повноцінну програму Ленд-лізу; надання Україні літаків та засобів ППО для контролю повітряного простору; відкриття другого фронту, посилення санкцій і нафтове ембарго для росії; розробку аналогу «плану Маршалла» для відбудови України; прискорене членство України в ЄС. 

 

 

 

 

  

«Сьогодні у Брюсселі проходять три саміти — саміт «Великої Сімки», саміт НАТО і саміт Європейського Союзу, які мають визначальне значення для підвищення можливості щодо спротиву Української держави, українських Збройних Сил. Заява, яку готувала Україна, в тому числі і за участі нашої команди, передбачає звернення саме до цих самітів. І вирішення п’яти пунктів, які ми запропонували тиждень тому», – наголошує Порошенко.

«Це і Ленд-ліз, і відкриття другого фронту, і питання закритого неба, і питання надання нам статусу країни-кандидата в ЄС, і питання прийняття для України Плану Маршалла. Сьогодні всі наші пропозиції увійшли в склад заяви. І я дуже дякую тим народним депутатам, які захищали нашу позицію», – сказав Порошенко. 

Петро Порошенко також повідомив, що у першому читанні парламент підтримав законопроект щодо можливості суміщення народними депутатами служби у ЗСУ чи теробороні. 

«Ми усуваємо ті перешкоди, які раніше це забороняли робити. І у першому читанні цей закон був прийнятий майже конституційною більшістю», – констатує Порошенко. Він також зазначив, що фракція «ЄС» пропонує підвищити статус добровольців територіальної оборони, надавши їм соціальні гарантії. 

«Важливим є і те, ми прийняли у сфері підтримки економіки, в тому числі і тих підприємств, які пересуваються із захоплених територій. Також збільшення соціального захисту ветеранів і воїнів — це надзвичайно важливо», – зазначив лідер «Європейської Солідарності».

«Ще ми запропонували Верховній Раді обов’язково прибрати дезертирів і тих, хто тікає з Києва під приводом того, що вони будуть зберігати інституційне управління. Столицею України є Київ. Ми триматимемо оборону і ніхто здавати столицю не збирається. Отже, хто хоче тікати з Києва: пишіть заяву, звільняйтеся і тікайте, лишаючи оборону нашої столиці без вашої участі», – зауважує Петро Порошенко. 

П’ятий Президент також подякував головам парламентів країн Балтії, які приїхали до Києва. 

П’ятий Президент також подякував головам парламентів країн Балтії, які приїхали до Києва. 

 

 «Сьогодні ми продемонстрували унікальну солідарність з моїми добрими друзями і добрими друзями України, керівниками парламентів країн Балтії, які сьогодні в Києві. Ми їм дякуємо за цю солідарність. Ми запрошуємо і лідерів європейських держав, лідерів всіх країн світу прибути зараз до Києва і своєю солідарністю продемонструвати, що світ Київ та Україну не залишає наодинці», – резюмує Порошенко.

Верховна Рада України на засіданні 24 березня ухвалила Звернення до Організації Об’єднаних Націй, Європейської Комісії, Європейського Парламенту, інших міжнародних організацій та їх парламентських асамблей, парламентів та урядів держав-членів Європейського Союзу та НАТО, парламентів та урядів демократичних держав світу щодо необхідності вжиття додаткових спільних заходів з метою припинення агресії Російської Федерації проти України та запобігання розширенню цієї агресії на інші країни в Європі. Документ підтримали 353 народних депутата.

Реклама Google

Telegram Channel