Курси НБУ $ 44.82 € 52.04
росія шукає заручників, які стануть живим щитом при «евакуації» з портів України

Віримо у ЗСУ!

Фото 24tv.ua.

росія шукає заручників, які стануть живим щитом при «евакуації» з портів України

24 березня 2022 року міжнародним каналом зв’язку та безпеки мореплавства, військовий корабель російського флоту звернувся до всіх суден, заблокованих в портах України

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Оголосивши гуманітарний коридор для кораблів, Росія шукає заручників, які живим щитом прикриють їхній флот.

За інформацією Державною прикордонної служби України, пропозиція окупантів полягає у виведенні суден гуманітарним коридором. Повідомляється, що наразі майже 100 іноземних кораблів залишаються заблокованими в українських портах.

Утім, прикордонна служба України підозрює, що оголосивши гуманітарний коридор для кораблів, Росія шукає заручників, які живим щитом прикриють їхній флот.

Ці підозри небезпідставні, якщо згадати, що російські військові кораблі перекрили усі водні шляхи в Азовському і північно-західній частині Чорного моря. Водночас агресор безпідставно звинуватив український флот у замінуванні акваторії Чорного моря та заявив, що саме наші війська перешкоджають виходу іноземних суден.

Вони забули згадати хто, ще з 3 березня цього року вдає з себе господарів моря та діє всупереч нормам міжнародного морського права, безпеки судноплавства та здорового глузду, – наголошує Державна прикордонна служба України.

Останні новини війни:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel