
Орки грабують Україну
У росії офіційно дозволили красти зерно з Херсонщини
У російському регіоні депутати майже одноголосно схвалили мародерське рішення.
У Російській Федерації на території Красноярського краю влада дозволила красти зерно з частини Херсонської області, захопленої росіянами, передає УНІАН.
Таке рішення депутати майже одноголосно прийняли під час засідання законодавчих зборів Красноярського краю.«Депутати на засіданні майже одноголосно підтримали рішення про ввезення зерна з Херсонської області, яку частково взяли під контроль ЗС РФ...», - зазначили у відомстві країни-агресора.
У законодавчих зборах пояснили необхідність запровадження такого рішення тим, що в Росії через санкції гостро відчувається нестача зернових культур і овочів.
У законодавчих зборах пояснили необхідність запровадження такого рішення тим, що в Росії через санкції гостро відчувається нестача зернових культур і овочів.
«...експропріація надлишків минулорічного і нинішнього врожаю фермерів Херсонського регіону стане одним з інструментів надання допомоги малим формам господарювання, споживчим кооперативам», - йдеться у повідомленні.
Очільник комітету у справах села і агропромисловій політиці Владислав Зирянов сказав, що досвід Красноярського краю в майбутньому зможуть «успішно» реалізувати й в інших російських регіонах.
Читайте також: США і росія обмінялися ув'язненими на тлі війни рф проти України
