Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
«Путінська підстилка засунула язик в ж*пу»: Узєлков грубо принизив Йолку, яка виступає у росії

Користувачі зазначили, що тепер Йолці в Україні не раді.

Фото instagram.com/_elkasinger_fan.

«Путінська підстилка засунула язик в ж*пу»: Узєлков грубо принизив Йолку, яка виступає у росії

Йолку атакували в мережі за мовчання про війну в Україні та за концерти в рф

Український боксер В'ячеслав Узєлков висловився на адресу опальної співачки Йолки, яка продовжує виступати в росії попри війну в Україні, передає УНІАН.

Пам'ятаю ще далекі часи, коли ми змагалися на ТВ-шоу «Битва націй», і ця [жінка легкої поведінки - нецензурна.], працюючи на українському ТБ, жодного разу не підійшла і не привіталася з нашою командою.

Приводом для жорсткого висловлювання на адресу співачки стало те, що вона виступила на корпоративі у Сочі, поки в її рідній Україні окупанти бомблять міста і вбивають мирних жителів. Зазначимо, вже понад два місяці Йолка мовчить про війну.

«Пам'ятаю ще далекі часи, коли ми змагалися на ТВ-шоу «Битва націй», і ця [жінка легкої поведінки - нецензурна.], працюючи на українському ТБ, жодного разу не підійшла і не привіталася з нашою командою. Так тепер, давайте в коментарях нагадаємо, яка [жінка легкої поведінки - нецензурна.] працювала і жила в Україні, а зараз засунула язика в свою [сідниці - нецензур.]», - написав Узєлков.

Користувачі мережі підтримали таку позицію боксера. Вони зазначили, що тепер Йолці в Україні не раді.

«Продалася», «Ці люди бояться тільки за свій зад», «Нехай летить як фанера над Парижем», «Йолка - дерево. У дереві мізків немає», - пишуть в мережі.

Останні новини війни:

Усі новини російсько-української війни – тут. 

Telegram Channel