Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Порошенко в інтерв´ю Independent закликав союзників накласти санкції на російський флот і заблокувати експорт «кривавої нафти»

«Як ми можемо цю війну зупинити? В мене щодо цього є одна рекомендація: нам слід депутінізувати Росію».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко в інтерв´ю Independent закликав союзників накласти санкції на російський флот і заблокувати експорт «кривавої нафти»

Петро Порошенко в інтерв´ю виданню Independent закликав союзників накласти санкції на весь російський та проросійський нафтовий флот

«Якщо хтось хоче побачити, що зараз відбувається в Одеській області – російські кораблі блокують всі торговельні шляхи, які ми в Україні звичайно використовуємо для українського експорту. А тому і нам всім треба те саме зробити щодо Росії – зупинити, заблокувати, накласти ембарго на весь російський і проросійський нафтовий флот», – говорить Порошенко. 

Нам треба зупинити весь російський експорт не лише до Європейського Союзу, Великої Британії та Сполучених Штатів, а й до інших держав, адже йдеться про нафту з присмаком крові, української крові.

«Нам треба зупинити весь російський експорт не лише до Європейського Союзу, Великої Британії та Сполучених Штатів, а й до інших держав, адже йдеться про нафту з присмаком крові, української крові. Йдеться про катастрофічний, неприйнятний та нелюдський, середньовічний стиль війни», – наголошує Порошенко. 

«Як ми можемо цю війну зупинити? В мене щодо цього є одна рекомендація: нам слід депутінізувати Росію», – переконаний п’ятий Президент.

Telegram Channel