Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
Kalush Orchestra зустріли на відкритті «Євробачення-2022» під вигуки «Слава Україні»

Kalush Orchestra.

Фото: Getty Images.

Kalush Orchestra зустріли на відкритті «Євробачення-2022» під вигуки «Слава Україні»

У Турині відбулася урочиста церемонія відкриття міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2022»

Так, сьогодні представники 40 країн позують на бірюзових хідниках та дають короткі інтерв’ю. Шостими перед публікою з’явилися представники України – гурт Kalush Orchestra, передає ТСН.

Колектив суперники та єврофани зустріли гучними оплесками та вигуками «Слава Україні».

Музиканти вбралися у стримані чорні костюми, які прикрасили маленькими жовто-блакитними прапорцями. Також учасники гурту тримали прапори у руках.

Цікаво, що ведучий церемонії звернувся до гурту українською мовою: «Ласкаво просимо на пісенний конкурс «Євробачення».

Зі свого боку, ведуча поцікавилася, наскільки гурту важливо міксувати сучасну музику із народною.

Ведучі звернули увагу на збіг у тому, що презентація конкурсу відбувається у День матері і пісня Kalush Orchestra Stefania – також про маму.

«Це концепція нашого гурту, яка була ще давно у нас. І саме зараз ми розуміємо, наскільки це актуально – підняти нашу стару культуру і об’єднати з новою. Саме тому це зараз настільки цікаво людям в цілому світі», – прокоментував Олег Псюк.

Також ведучі звернули увагу на збіг у тому, що презентація конкурсу відбувається у День матері і пісня Kalush Orchestra Stefania – також про маму.

У відповідь на це Псюк порадив усім увімкнути сьогодні Stefania для своїх матусь: «Ця пісня присвячувалася моїй мамі ще дуже давно… Але сьогодні День матері, тому рекомендую усім привітати своїх матерів та увімкнути їм нашу пісню».

Наостанок ведучий знову звернувся до гурту українською: «Щасти!».

Нагадаємо, на «Євробаченні» цього року виступлять представники 40 країн. Так, повернулася Вірменія, яка минулого року відмовилася від участі через не дуже сприятливу ситуацію в країні та політичну кризу. Також Чорногорія позмагається за перемогу у пісенному конкурсі. Країна два роки не їздила на «Євробачення» через фінансові труднощі.

А от Білорусі знову не буде. Європейська мовна спілка (EBU) ухвалила рішення про призупинення членства країни.

Також EBU відсторонив від подальшої участі у «Євробаченні» Росію. Виконавча рада конкурсу ухвалила таке рішення після вторгнення країни–агресорки до України.

Читайте також: Горохівські митці привітали матерів усього світу прегарною піснею (Відео).

Telegram Channel