Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Зеленський пояснив, на яких умовах готовий відкласти питання Криму

«Ми ніколи не визнаємо півострів частиною Російської Федерації».

Фото Газета по-українськи.

Зеленський пояснив, на яких умовах готовий відкласти питання Криму

Україна готова відкласти питання окупованого Криму доки триває повномасштабна війна з Росією, адже розбіжності щодо статусу півострова заважають зустрічі лідерів обох країн

Водночас Київ ніколи не визнає Крим частиною Росії, заявив президент України Володимир Зеленський під час інтерв'ю італійському телеканалу Rai 1, пише Газета по-українськи.

«Ми ніколи не визнаємо півострів частиною Російської Федерації, у Криму й до війни була автономія. Він і залишається автономною республікою зі своїми правами, парламентом. Але це українська територія у складі України», - сказав він.

Відставмо це питання, якщо воно ускладнює процес переговорів.

Водночас Україні необхідно вести мирні переговори з Росією. «Ми готові говорити з Росією про те, що не на часі рішення щодо Криму, тому що зараз війна, на часі людські життя. Відставмо це питання, якщо воно ускладнює процес переговорів. Якщо питання Криму ускладнює процес зустрічі президентів України й Росії, відставмо його. Наша делегація в Туреччині це пропонувала, але не назавжди. Ми не почули згоди», - додав Зеленський.

Telegram Channel