Український волейболіст виграв французький чемпіонат

Команда іншого українці посіла останнє місце.

Фото facebook.com/MHSCVB.

ВК «Монпельє» вперше за 47 років став чемпіоном Франції

Волейболісти «Монпельє» на своєму майданчику виграли другий матч фінальної серії у «Тура» (3:0), передає сайт volleyball.ua.

І стали чемпіоном Франції у 8-й раз у своїй історії та вперше з 1975 року.

Найкращим гравцем зустрічі був визнаний кубинський пасуючий «Монпельє» Хав'єр Гонсалес.

У регулярному чемпіонаті «Монпельє» став третім, але у півфіналі обіграв другу команду «Шомон» (2-0), а у фіналі - переможця регулярки «Тур» (2-0).

Нагадаємо, що «Тур» домінував у регулярному чемпіонаті, але програв свій третій фінал сезону (Кубок Франції, ЕКВ, а тепер і чемпіонат Франції). У «Турі» виступає український центральний блокуючий Дмитро Терьоменко.

Торішній чемпіон Франції – «Канни», де грає український догравальник Олексій Клямар – цього сезону посів останнє 14-те місце та залишає елітний дивізіон.