Курси НБУ $ 29.25 € 30.58
Зупинив прорив росіян на кордоні: колишній захисник «Карпат» загинув у Сумській області

Вічна пам'ять Герою.

Фото Обозреватель.

Зупинив прорив росіян на кордоні: колишній захисник «Карпат» загинув у Сумській області

Спроба прориву російських диверсантів через український кордон коштувала життя колишньому футболістові Олегу Мазуру. Вихованець львівських «Карпат» зупинив окупантів на Сумщині

Про загибель Мазура повідомили футбольний клуб «Карпати» та Львівська федерація футболу, пише Обозреватель. Захиснику України на момент загибелі було лише 26 років... Можливо, він міг би стати успішним спортсменом, але агресія Росії 2014-го підштовхнула його зробити вибір на користь армії.

Коли у 2014 році Росія окупувала Крим та частину Донбасу, Олег Мазур ухвалив рішення змінити футбольні бутси на військову форму та дати відсіч загарбникам.

«І знову біль, знову втрата... У суботу, 21 травня, стало відомо, що вихованець львівських «Карпат» Олег Мазур загинув у зоні бойових дій. Мазур загинув у бою з російськими окупантами, які намагалися прорватися через кордон на Сумщині. Нашому воїнові. було всього 26», – йдеться у повідомленнях.

Олег був випускником школи львівських «Карпат», де починав займатися футболом. У 2009 році у складі «зелено-білих» став переможцем дитячого турніру пам'яті Володимира Вараксіна і навіть відзначився забитим голом. Виступав за команду «Карпат» до 17 років.

Після чого перебрався до дорослих команд обласного рівня. Серед них були львівська «Галичина», «Звенигород», «Лапаївка» та «Рудно». Проте, коли у 2014 році Росія окупувала Крим та частину Донбасу, Олег Мазур ухвалив рішення змінити футбольні бутси на військову форму та дати відсіч загарбникам.

Telegram Channel