Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
«Ми вухо гостро тримаємо»: лукашенко заявив путіну, що НАТО планує захопити захід України

«Політики вже роблять кроки для того, щоб розчленувати Україну...»

Фото kremlin.ru.

«Ми вухо гостро тримаємо»: лукашенко заявив путіну, що НАТО планує захопити захід України

Білоруський диктатор заявив, що Україна ще проситиме їх з путіним «не допустити відриву цієї західної частини та інших частин від України»

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів російському диктатору Володимиру Путіну про «плани НАТО та Польщі забрати західну Україну».

Про це пише білоруське держЗМІ BELTA, передає УНІАН.

Проблеми України «доведеться вирішувати Росії та Білорусі».

«Є цікаві якісь речі несподівано в Україні. Ви це чудово знаєте. Нас, та й вас це має турбувати, що вони (політики) вже роблять кроки для того, щоб розчленувати Україну. Нас непокоїть те, що вони готові – поляки, натовці – вийти, «допомогти» таким чином забрати, як до 1939 року, західну Україну. Нас це насторожує не лише з погляду сьогоднішньої безпеки. Це їхня стратегія і щодо Західної Білорусі. Тож ми вухо гостро тримаємо», - заявив Лукашенко.

Ба більше, білоруський диктатор прогнозує, що «українцям доведеться нас (Лукашенка та Путіна - УНІАН) просити, щоби ми не допустили відриву цієї західної частини та інших частин від України». Лукашенко заявив, що проблеми України «доведеться вирішувати Росії та Білорусі».

Останні новини війнни: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel