Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
 «Така в нього робота – нищити патріотів. Убив Стуса, тепер замовили Порошенка» - як реагують в соцмережах на «свідчення» Медведчука

Віктор Медведчук.

Фото 5 канал.

«Така в нього робота – нищити патріотів. Убив Стуса, тепер замовили Порошенка» - як реагують в соцмережах на «свідчення» Медведчука

Більшість коментаторів переконані, що вірити куму путіна на слово не можна

Попри війну, однією з найгарячіших тем в українському інформаційному просторі стали нові «свідчення» медведчука проти Порошенка, оприлюднені СБУ. Однак, на відміну від росіян, українці не вірять усьому, що каже їм телевізор. Більшість коментаторів переконані, що вірити куму путіна на слово не можна, і що Медведчук реалізує спецоперацію росії для знищення єдності українського суспільства, пише 5 канал.

Ось добірка яскравих реакцій із соцмереж:

«медведчуку вірити – себе не поважати», – зазначив Володимир Дудок.

«мертвечук продовжує свою агентурну діяльність на користь кума. ху*ло за це його обміняє», – написав Ярослав Крисяк.

«путін пустив у діло свого кума, геть його не жаліє», – іронізує Віктор Заріцький.

«Показово, що окрім таких виродків, як медведчук, портнов, деркач… у «зеленої» влади нема інших «свідків», – таку думку висловив користувач під ніком Bez Nema.

Опозиційні канали закрили, тепер можна це л*йно разгонять.

«Чи варто вірити медведчуку – питання риторичне. Навіть перебуваючи під вартою, цей персонаж продовжує сіяти розбрат серед українців і діяти на користь росії. Він настільки св**ота, що це навіть вражає і захоплює. Шкода, що його не «втратили» при спробі втечі», – написав Vitaliy Grygorchuk.

«Головне – змонтувати красиво й епічної музички додати, щоб краще зайшло. Ну й, інфографіка, звісно. Прям дежавю», – зазначив Fomin Oleksandr.

«А він часом не розповів, хто знов улітку 2019-го повернув закупівлю російської електроенергії через Білорусь, після кількарічної заборони?», – запитав користувач під ніком Tad Harper.

«Опозиційні канали закрили, тепер можна це л*йно разгонять. Як можна довірити медведчуку? Він скаже все, що йому накажуть, щоб у росію відпустили. Яке ж це зелене лайно к**чене! Коломойський не заважає, а Порох, завдяки якому зараз є армія, йому як кістка в горлі. Думає, що переб'є здачу півдня, розмінувавши Чонгар», – написала Людмила Пастухова.

«Очікували, що медведчук дасть покази на путіна і розповість, як була організована російська агентура в Україні, як вона фінансувалася, як будувалися мережі впливу на громадський сектор і політику та вплив на інформаційне поле країни. Замість цього нам пропонують заново пережити 1917-1920 роки та взаємне поборювання», – написали у власному дописі Інформаційні війська України.

Telegram Channel