Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
«Пробач, товаришу»: Ілон Маск потролив проросійського політика з Великої Британії

Отакої!

Фото bbc.com.

«Пробач, товаришу»: Ілон Маск потролив проросійського політика з Великої Британії

Британець чекав публічної реакції бізнесмена й отримав її

Американський мільярдер та винахідник Ілон Маск потролив британского політика Джорджа Гелловея, відомого проросійськими поглядами.

Публічний діалог політика та бізнесмена відбувся у Twitter, передає УНІАН.

Джордж Гелловей - колишній член британського парламенту та прихильник політики режиму російського диктатора Володимира Путіна.

Колишній член парламенту Великої Британії обурився, що Twitter присвоїв його акаунту мітку «російські державні ЗМІ». Він назвав цю позначку хибною, і це нібито «підтверджено Маском», якого він твітнув.

Реакція Маска, який раніше заявив про купівлю Twitter, не забарилася. Він іронічно російською мовою перепросив за це: «Пробач, товаришу!».

Нагадаємо, що Джордж Гелловей - колишній член британського парламенту та прихильник політики режиму російського диктатора Володимира Путіна. Його проросійські заяви часто тиражують пропагандистські ЗМІ.

З останнього, Гелловей «передрік» «самогубство НАТО» через позицію США щодо війни Україні. «Я не дуже вірю, що США отримають у результаті вигоду з конфлікту. Вважаю, що всі вчинки Білого дому дуже чітко малюють картину імперії, яка знаходиться за крок від швидкого занепаду», - заявив британець в інтерв'ю Global Times.

Читайте також: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel