Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Туреччина запропонувала росії зустріч з Україною і ООН щодо експорту українського зерна

«Наша позиція була викладена досить чітко...»

Фото УНІАН.

Туреччина запропонувала росії зустріч з Україною і ООН щодо експорту українського зерна

За словами турецького міністра закордонних справ Мевлюта Чавушоглу, в даний час очікується відповідь від рф

Турецька влада запропонувала провести чотиристоронню зустріч у форматі ООН-Туреччина-Україна-РФ з приводу розблокування експорту зерна з українських морських портів.

Про це повідомив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає Анадолу, передає УНІАН.

Я довів до відома Лаврова думку про те, що план ООН (з транспортування зерна з портів України – ред.) є найбільш правильним. 

«Наша позиція була викладена досить чітко. Ми очікуємо відповіді російської сторони, як з питання проведення зустрічі, так і інших деталей. Туреччина продовжить акцентувати увагу на цьому питанні», - сказав турецький міністр.

Він нагадав, що у нього відбувся обмін думками з питання поставок зерна з чорноморських портів України з його російським колегою Сергієм Лавровим, який днями відвідав Анкару.

«Я довів до відома Лаврова думку про те, що план ООН (з транспортування зерна з портів України – ред.) є найбільш правильним. Деталі плану повинні бути обговорені сторонами. Ми підкреслили готовність турецької сторони до організації чотиристоронньої зустрічі у форматі ООН-Туреччина-Україна-РФ. Це в підсумку є ініціативою ООН», - сказав міністр.

Чавушоглу підкреслив, що усунення перешкод на шляху експорту з Чорного моря становить життєве значення для слаборозвинених країн.

Читайте також: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel