Волейбол: стали відомі всі півфіналісти жіночої Золотої Євроліги (Таблиці)

Таким чином, для жіночої збірної України участь у Золотій Євролізі-2022 завершена!

Фото із сайту cev.eu.

Попри всі надії та прогнози жіноча збірна України не змогла потрапити до квартету кращих

На превеликий жаль, у вирішальному матчі за кращі показники та квиток у півфінал Золотої Євроліги-2022 – Хорватія приклала максимум зусиль та на виїзді здолала Чехію (3:1), для якої цей матч не мав турнірного значення, пише сайт volleyball.ua.

У підсумку саме хорватки посіли друге місце групи В та стали командою чиї показники кращі за інших.

Відзначимо, що у збірної України був чудовий шанс стати лідером своєї групи, однак в останньому матчі групового раунду українські волейболістки на тай-брейку програли Угорщині.

Група А – переможцем у цьому пулі стала збірна Франції, яка не програла жодного матчу.

Група В – представниці Чехії виграли три матчі достроково гарантувавши собі вихід до 1\2 фіналу.

Група С – румунки, хоч і програли одну гру українкам, все ж таки змогли забезпечити собі перше місце групи та попадання до півфіналу.

Нагадаємо, що за регламентом турніру спочатку враховується кількість перемог, потім кількість очок і далі вже інші показники. Подібний регламент вже багато років у більшості міжнародних турнірів, клубних чемпіонатів різних європейських країн, в том числі і у чемпіонаті України.

У першому півфіналі зіграють Франція та Хорватія, у другому – Чехія зустрінеться з Румунією.

Цьогорічний «Фінал чотирьох» Золотої Євроліги серед жіночих команд мав пройти у Запоріжжі. Однак, через війну фінальні матчі пройдуть і іншому місці. Нове місце проведення поки що невідоме.

Додамо, що в 2021 році переможцем турніру стала збірна Болгарії, яку на той момент очолював Іван Петков, нинішній наставник української команди. «Срібло» дісталося хорваткам, а «бронзу» завоювали представниці Іспанії.

Нагадаємо, що чоловіча збірна України ще у передостанньому матчі гарантувала собі вихід до «Фіналу чотирьох», який відбудеться 18-19 червня у хорватському місті Вараждін.