Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
На водоймах Волині знову засікли рибних браконьєрів

Фото: рибоохоронний патруль Волині.

На водоймах Волині знову засікли рибних браконьєрів

У період з 6 по 13 червня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля викрили 17 порушень природоохоронного законодавства. Серед них 12 порушень за ч. 3 ст. 85 КУпАП (вилов риби на нерестовищах чи перевищення дозволеної кількості гачків на особу), 2 – за ст. 188-5 КУпАП, 1 – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (вилов риби забороненим знаряддям лову). Також складено 2 акти виявлення та вилучення безгосподарського майна

Відповідно до результатів, було вилучено 20 од. заборонених знарядь лову, серед яких 1 154 метри сіток. Накладено штрафів на громадян на майже 1 тис. грн. Попереджено збитки рибному господарству на суму 68 714 грн.

Порушення зафіксовані на:

  • Хрінницьке водосховище, поблизу с. Гумнище Берестечківської громади Луцького району. Двоє громадян здійснювали вилов риби з перевищенням дозволених знарядь.
  • Хорівське водосховище, поблизу с. Хорів Локачинської громади Володимир-Волинського району. Викрито 3 порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП та вилучено 7 безгосподарських сіток, загальною довжиною 500 метрів.
  • Озеро Волянське, поблизу с. Щетинська Воля Самарівської громади Ковельського району. З водойми вилучено 12 безхазяйних сіток, загальною довжиною 654 метри, та 7 кг водних біоресурсів. Рибу передано на потреби ЗСУ.
  • Озеро Глухівське, поблизу с. Глухи Дубечанської громади Ковельського району. Викрито 5 порушень за ч. 3 ст. 85 КУпАП (перевищення дозволених знарядь).
  • Меліоративний канал, поблизу с. Нові Підцаревичі Маневицької громади Камінь-Каширського району. Громадянин здійснював вилов риби сітним знаряддям лову.
  • Озеро Гривинське, поблизу с. Лишнівка Прилісненської громади Камінь-Каширського району. Двоє громадян ловили рибу з перевищенням дозволених знарядь лову.

Краянам нагадують, що на водосховищах Волині до 20 червня триває нерестова заборона, до 10 липня - на придаткових водах річок та непроточних озерах.

Краянам нагадують, що на водосховищах Волині до 20 червня триває нерестова заборона, до 10 липня - на придаткових водах річок та непроточних озерах.

 

Читайте також: Піде під суд волинянин, який незаконно зрубав дуби в заказнику (Фото)

Telegram Channel