Волинянка-скороходка виграла захід на 10 000 метрів на чемпіонаті США

Валерія вкотре продемонструвала, що є однією з найсильніших скороходок світу в своїй віковій категорії.

Фото uaf.org.ua.

Це верше в історії національних чемпіонатів США, коли на цих змаганнях дозволили виступати представникам інших країн

Легкоатлетка Валерія Шоломіцька з Любешівщини (Волинська область) виграла захід на 10 000 метрів на чемпіонаті США.

Валерія тріумфувала на чемпіонаті США U20 в Юджині. Про це інформує Федерація легкої атлетики Волині

Результат українки – 46:46.97.

Друге місце посіла Анжеліка Гарріс (49:29.43), а третє – Талія Грін (49:31.54).

Попереду в Шоломіцької виступ на чемпіонаті світу U20 у Калі, а на шляху до нього Валерія вкотре продемонструвала, що є однією з найсильніших скороходок світу в своїй віковій категорії. На юніорському чемпіонаті США вона майже три хвилини виграла у найближчої переслідувачки й перемогла зі спортивної ходьби на 10000 метрів (46:46.97 хв). У срібної медалістки, Анджеліки Гарріс, 49:29.73 хв.

На цьому виступи українок на стадіоні в Юджині, який менше ніж за місяць прийматиме дорослий чемпіонат світу з легкої атлетики, не завершуються. Попереду змагання Юлії Петрик з бігу на 1500 метрів.

«Вдячна Федерації легкої атлетики США та особисто її президенту Віну Лананна за запрошення мене й моїх учениць – Валерії Шоломіцької і Юлії Петрик – для участі в юніорському чемпіонаті. Це вперше в історії національних чемпіонатів США, коли в його рамках дозволили змагатися спортсменам іншої країни. Дякую за цей важливий історичний момент для нашої держави», – написала в своєму Instagram тренерка Олена Борисюк.