Курси НБУ $ 36.57 € 37.75
Зеленський показав мить влучання ракети у ТЦ в Кременчуці (Відео)

За секунду до трагедії...

Фото із сайту 24tv.ua.

Зеленський показав мить влучання ракети у ТЦ в Кременчуці (Відео)

Брехня росії викрита остаточно

Президент України Володимир Зеленський виступив на Раді Безпеки ООН. Він закликав притягнути росію до відповідальності за терористичні акти, які ті скоюють проти мирних українців, навівши як приклад підлий обстріл ТЦ у Кременчуці.

Після його виступу росіяни вкотре намагалися брехати про свої злочини та намагатися переконати усіх, що мирних людей вбивають не вони. Зокрема, представник росії в ООН Дмитро Полянський на увесь світ заявив, що «ТЦ «Амстор» не був зачеплений і це видно із відео камер спостереження.

Представнику окупантів не спало на думку, що в Україні, на відміну від росії, є дуже багато камер, і вони фіксують усі злочини росіян та збирають докази їхньої брехні.

У своєму зверненні до українців Зеленський вирішив ткнути російських окупантів носом прямо у їхню ж брехню. Ще й не просто на словах, а з відеодоказами, на відсутність яких так сподівались росіяни.

Зеленський наголосив, що кожному пропагандисту також доведеться відповідати за той терор, який вчиняють російські окупанти.

Зеленський наголосив, що кожному пропагандисту також доведеться відповідати за той терор, який вчиняють російські окупанти.

«Кожен із вас також буде покараний. Ми маємо всі докази того, що роблять російські військові проти наших людей. Сьогодні я хочу завершити це звернення одним з таких доказів – щоб ніхто не смів обманювати щодо ракетного удару по торговельному центру в Кременчуці», – сказав Президент України.

Зеленський показав кадри, на яких видно, як російська ракета прилітає у ТЦ «Амстор» у Кременчуці, де на той момент було близько 1 000 людей.

Відео влучання ракети у ТЦ:

Володимир Зеленський підкреслив, що цей факт Росії доведеться відповідати на полі бою, посиленням санкцій та в Міжнародному Трибуналі.

Як відомо,перед 16:00 27 червня у ТЦ «Амстор» у Кременчуці прилетіла ракета. Ворог запустив снаряд Х-22 з території Курської області. На момент влучання у будівлі було біля 1 000 людей. Як повідомив мер Кременчука, російська ракета зірвалася просто у салоні побутової техніки.

Виникла масштабна пожежа, дах будівлі обвалився, ТЦ був повністю знищений вогнем. Внаслідок ворожої атаки є десятки загиблих та поранених.

Читайте також на volyn.com.ua: «Мама двох воїнів із Нововолинська плете маскувальні сітки​».

Telegram Channel