Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
«Викриття Порошенка у Лондоні» спровокувало несподівану реакцію українців

Волинь-нова

«Викриття Порошенка у Лондоні» спровокувало несподівану реакцію українців

Мережа обурена поведінкою журналістки і тим, що вони провокують під час війни

Телеканал «1+1» видав у ефір сюжет по те, як журналістка каналу начебто випадково зустріла п’ятого президента України Петра Порошенка та його сім’ю у одному із найдорожчих лондонських готелів, пише Главком.
Журналістка Наталка Гончарова, за її словами, саме у цьому готелі зустрічалася із знайомою, аби передати ліки з України. І нібито випадково побачила родину Порошенків – тут же розпочавши зйомку на телефон.
За це представниця телеканалу, за її ж словами, поплатилася зламаним нігтем, який їй буцімто зламала дружина п’ятого президента Марина Порошенко.

Нахєра комусь це треба зараз. Ви в своєму телемарафоні заскучились, вам нудно, чи журналістці в Лондоні нема чим зайнятись, бо там нема війни, що вам всрався Порошенко?

Сюжет ТСН викликав бурхливу реакцію українців, але, вочевидь, не ту, на яку розраховували автори.
У коментарях під постом на Facebook-сторінці ТСН українці не добирали слів, аби продемонструвати своє ставлення до таких сюжетів під час війни. Каналу нагадали і зв’язок із олігархом Ігорем Коломойсьим, і поблажливе ставлення до провладних та проросійських депутатів.
Крім того, під сумнів українці поставили саму історію журналістки, яка нібито випадково зустріла Порошенків у Лондоні, де чомусь саме у одному з найдорожчих готелів зранку передавала подрузі ліки, які у Британії «неможливо купити без рецепту».

Українці різко прокоментували вчинок журналістки, яка, судячи з коментарів, має радіти, що усе обійшлося лише нібито зламаним нігтем.

Тетяна Череп-Пероганич: «Якби якесь розпатлане дівча лізло в мою тарілку зі своїм телефоном - що б я зробила? Ні, я би не вихвачувала телефон. Я би вдягнула їй ту тарілку на голову. І мала б повне на це право. Хай би далі вела свій нікчемний репортаж з моєю тарілкою на голові».

Іронізуючи над сюжетом, українці згадали «новину» про те, як Порошенко нібито убив свого брата. Цей сюжет з’явився на «1+1» під час передвиборчої кампанії 2019 року: «Дружина Порошенка зламала ніготь коли допомагала Порошенку вбивати свого брата. ТСН вражає!», - пише користувач з ніком Тур Хеєрдал.

Сюжет розкритикували навіть ті, хто не вважає себе прихильником п’ятого президента, як от журналістка Мар’яна П’єцух: «Ну ви в курсі, що я і порохобот - це слова антоніми. І кілька порохоботів, які були моїми хорошими давніми знайомими, тепер в бані за хамство і сектанство. Але, господи, ТСН, це точно треба цим сюжетом засирати єдиний телемарафон?? І нігтем журналістки, пошкоджентим манікюром Мариною, це от прям нам зараз піздєц як треба? От піздєц, як це важливо, що Порошенко зараз в Лондоні, а Марина в шоці, що їх знімають в готелі, який, ой, дорогий. Щоб що? Він там щось крав, чи шо. Нахєра комусь це треба зараз. Ви в своєму телемарафоні заскучились, вам нудно, чи журналістці в Лондоні нема чим зайнятись, бо там нема війни, що вам всрався Порошенко? То як нема що показувати, то показуйте похорони нарешті, проведіть гідно героїв. На яких часу в ефірі нема. Бо ж це ж демотивує людей, що воїни гинуть. Нє, а от отакі сюжети не демотивують, не допомагають забути, що війна, бо Порошенко, господи, в Лондоні. А його жінка псує манікюр журналістці».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telegram Channel