Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Якнайшвидше необхідно призначити керівників САП і НАБУ – Урсула Фон Ляєн у Раді

Урсула Фон Ляєн виступила у Веровній Раді.

Фото 5 канал.

Якнайшвидше необхідно призначити керівників САП і НАБУ – Урсула Фон Ляєн у Раді

Також президентка Єврокомісії наголосила на реформі Конституційного Суду

Україна отримала статус кандидата на членство у Європейському Союзі. Та, щоб зберегти цей статус і продовжити євроінтеграцію, Києву слід провести ряд реформ і призначити керівників САП і НАБУ. На цьому наголосила очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, яка виступали у Верховній Раді, пише 5 канал.

Вона заявила, що після Революції Гідності Україна створила «разючу антикорупційну машину». Разом з тим, за словами очільниці Єврокомісії, Україна не повинна зупинятися і якнайшвидше призначити керівників САП і НАБУ.

Зараз цим установам потрібні зуби та потрібні люди на керівних постах.

«Але зараз цим установам потрібні зуби та потрібні люди на керівних постах. У найкоротші терміни мають бути призначені новий голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та новий директор Національного антикорупційного бюро України», – сказала вона.

Фон дер Ляєн заявила, що Україна – єдина країна у Східному партнерстві Європи, яка ухвалила антиолігархічний закон. Також президентка Єврокомісії наголосила на реформі Конституційного Суду.

«Законодавство необхідне для процедур відбору суддів відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії. Інститути повинні ожити, щоб вони могли задовольнити сподівання вашого народу. Або подумайте про надмірний вплив олігархів на економіку. Сьогодні Україна – єдина країна у Східному партнерстві Європи, яка ухвалила закон, покликаний зламати контроль олігархів над вашим економічним та політичним життям. І я хвалю вас за це», – сказала фон дер Ляєн.

Вона додала, що тепер українська влада повинна зосередитися на реалізації цього закону з урахуванням майбутнього висновку Венеціанської комісії.

Telegram Channel