Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
У Пентагоні прокоментували втечу окупантів з острова Зміїний

Острів Зміїний.

Фото: УНН.

У Пентагоні прокоментували втечу окупантів з острова Зміїний

 У Міністерстві оборони США переконані, що не можна вірити росії, яка заявила, що її відступ із острова Зміїний був «кроком доброї волі»

Про це журналістам сказав високопоставлений чиновник Міноборони США, повідомляється на сайті Пентагону, пише УНН.

За словами високопоставленого чиновника, до втечі російських окупантів зі Зміїного призвели успішні дії українських військових.

«Ми розглядаємо цю подію як те, що українці дуже успішно чинили значний тиск на росіян, у тому числі за допомогою ракет «Гарпун», які вони нещодавно придбали й атакували корабель постачання», - сказав він.

До втечі російських окупантів зі Зміїного призвели успішні дії українських військових.

Також чиновник відзначив важливість поповнення запасів на цьому «безлюдному й пустельному» острові.

«Таким чином, українці дуже ускладнили росіянам підтримку там операцій і зробили їх дуже уразливими для українських ударів. Тому, звісно, росія залишила острів», - зазначив він та додав, що результатом цього є те, що Україні набагато легше захищати Одесу і в майбутньому мати можливість відкрити морські шляхи без контролю росії.

Нещодавно оперативне командування «Південь» повідомило, що російські окупанти поспіхом евакуювали залишки своїх сил зі Зміїного і, ймовірно, покинули острів. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний показав відео ударів українських військових по російських окупантах на острові Зміїний.

Згодом міноборони рф підтвердило виведення російських військ з острова Зміїний і назвало це «кроком доброї волі».

Читайте також: Шольц розповів, коли путін ухвалив рішення про вторгнення в Україну.

Telegram Channel