Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
«Прямий» виграв Верховний суд у Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Волинь-нова

«Прямий» виграв Верховний суд у Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Верховний суд України визнав дії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо анулювання ліцензій на радіомовлення ТОВ «Телеканал «Прямий» протиправними

Відповідна постанова є в реєстрі судових рішень, пише Прямий.

Верховний суд постановив, що дії Нацради є протиправними. Отже, «Прямому»повертають радіомовлення на частотах:

91,1 МГц у м. Павлоград Дніпропетровської області
102,2 МГц у м. Мелітополі Запорізької області
98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської області
107,7 МГц у м. Переяславі Київської області

«Відстояли свої законні права щодо радіочастот і я маю надію, що обов`язково відстоїмо свої права щодо повернення цифрового мовлення телеканалу «Прямий» у Т2».

Скасування ліцензії повністю (навіть за умови, що 4 із 6 частот використовувалися відповідно до норм чинного законодавства та ліцензійних умов) є протиправним», – йдеться у постанові ВСУ.

Як зазначила генеральна продюсерка ТОВ «Телеканал «Прямий» Світлана Орловська: «Відстояли свої законні права щодо радіочастот і я маю надію, що обов`язково відстоїмо свої права щодо повернення цифрового мовлення телеканалу «Прямий» у Т2».

3 вересня 2020 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення про анулювання ліцензії на мовлення радіостанції «ПРЯМИЙ FM» в шести містах України. При цьому було повністю проігноровані юридичні аргументи представників ТОВ «Телеканал «Прямий».

«Прямий» вважав дане рішення упередженим та політично вмотивованим і на захист своєї позиції змушений був подати позовну заяву до Окружного адміністративного суду м.Києва. Разом з позовною заявою було подано клопотання про забезпечення позову.

22.10.2020 колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду розглянула апеляційну скаргу та призупинила дію рішення Національної ради від 03.09.2020 року №1006 про анулювання ліцензії радіостанції «ПРЯМИЙ FM» до моменту набрання законної сили рішенням суду у даній справі.

Як сказав медіаюрист Юрій Крайняк, Національна рада всупереч практиці ЄСПЛ позбавила «Прямий FM» ліцензії.

Telegram Channel