Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Українські лікарі сформували дівчинці, яка 4 роки не могла самостійно їсти і пити, новий стравохід

Хай буде здоровою!

Фото: ФБ «Перше медичне об'єднання Львова».

Українські лікарі сформували дівчинці, яка 4 роки не могла самостійно їсти і пити, новий стравохід

Дитина випадково випила мийний засіб

У Львові лікарі зробили операцію 6-річній дівчинці на ім'я Оля, яка отримала новий стравохід, завдяки чому вона зможе самостійно пити воду, ковтати слину та їсти. Про це повідомляє «Дивогляд« із посиланням на Перше медичне об'єднання Львова.

Дитина травмувалася у 2-річному віці, коли випадково випила мийний засіб, який знищив її стравохід. Протягом першого року після цього вона пройшла через 45 операцій, щоб мати можливість їсти. Медики розширювали їй стравохід, аж доки той не розірвався.

Уже на третій день після втручання дівчинка вперше ковтнула слину, на шостий – почала самостійно пити воду, а скоро зможе вперше скуштувати мамин борщ.

Після цього Олі встановили гастростому, через яку протягом трьох років їжа потрапляла у шлунок. Слину дівчинка ковтати не могла, тому постійно спльовувала її в серветку.

«Місяць тому мама Олі нарешті зважилася на надскладну і рідкісну операцію, яка подарувала її доньці шанс на здорове дитинство. Спеціалісти лікарні Святого Миколая Першого медоб'єднання Львова сформували дитині новий стравохід із фрагмента товстого кишківника. Уже на третій день після втручання дівчинка вперше ковтнула слину, на шостий – почала самостійно пити воду, а скоро зможе вперше скуштувати мамин борщ. Це її маленька мрія», – йдеться у повідомленні.

У майбутньому 6-річна мріє стати хірургом і навіть запитала лікаря про вакансії у відділенні. Вона хоче, «щоб усі дітки були здоровими!»

Читайте також: В українські лікарні вперше надійшов наддорогий препарат Spinraza для лікування дітей зі СМА.

Telegram Channel