Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Іваничівські випускниці продали «марку Іванич» з кораблем задля ЗСУ (Фото)

Волонтерів багато не буває!

Фото bug.org.ua.

Іваничівські випускниці продали «марку Іванич» з кораблем задля ЗСУ (Фото)

Дівчата заробили 7 тисяч гривень. До слова, в селищі цю картину називають маркою Іванич

В Іваничах випускники, які на шкільному подвір’ї ліцею №1 намалювали картину з рускім кораблем, організували благодійну лотерею, під час якої зібрали для ЗСУ більше 7 тисяч гривень, інформує Буг.

Нагадаємо, випускники намалювали на подвір’ї біля Іваничівського ліцею №1 сучасний патріотичний малюнок про рускій корабель, а дирекція звеліла його знищити. Пізніше талановиті діти відновили цю ж картину на стенді, спеціально для ярмарку, який організовували в Іваничах. Потім вона брала участь у благодійному марафоні в Павлівці.

Місцеві цю картину називають «маркою Іванич».

 

Та на цьому талановиті, а основне, не байдужі випускниці Ірина Вовчук, Діана Шкарадюк, Анастасія Бучко та Анна Гура не зупинилися. Вони вирішили намалювати ще одну картину – ідентичну тій, яка зараз бере участь у благодійних заходах, і розіграти її.

Організували благодійну лотерею з продажем власноруч створеної картини, під час якої зібрали для ЗСУ більше 7 тисяч гривень.

Дівчата запропонували усім охочим за сто гривень придбати будь-який номер від 1 до 100. А потім за допомогою спеціальної комп’ютерної програми в онлайн режимі обрали один з них – переможний. І та людина, яка купила цю цифру, – виграла картину з рускім кораблем.

Одна з художниць Діана Шкарадюк у коментарі БУГу зазначила, що список учасників лотереї довелося збільшити. Їх зареєструвалося 106. Останні – майже одночасно зробили внески за участь.

«Для лотереї ми вирішили намалювати таку ж саму картину, як і попередні, але меншого розміру. Це для того, щоб переможцю зручніше було розмістити її в себе вдома. Малювали картину три години. А потім у нашій групі, що у фейсбуці, розмістили оголошення і запропонували усім охочим взяти участь у благодійному розіграші. Деякі люди брали декілька номерків, аби збільшити свої шанси на перемогу.

 

Ми до усіх учасників писали і запитувалися їхні вподобання щодо бажаної цифри. І враховували їхні бажання. Хоча були й такі, які казали, щоб ми самостійно вибрали для них номер. У нас навіть було більше претендентів на перемогу. Не 100, а 106. Адже останні шість людей майже одночасно скинули гроші за участь в розіграші. Лотерея тривала два тижні», – розповіла Діана.

Випускниця тішиться, що картина, яку вона намалювала разом з однокласниками, прославилась на всю Україну і стала своєрідною візитівкою Іванич. Хоча дівчина зізнається, що знищення малюнка на подвір’ї ліцею №1 її дуже засмутив.

Читайте також: «В Україні розширять список осіб, які не підлягають призову під час мобілізації».

Telegram Channel