Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Порошенко у Краматорську: ми, як і в 2014-му, звільнимо українські території від російських окупантів

Міський голова Краматорська підтвердив: настрій бойовий, люди готові боронити свою землю.

Фото Європейська солідарність.

Порошенко у Краматорську: ми, як і в 2014-му, звільнимо українські території від російських окупантів

Петро Порошенко, який разом з депутатом польського Сейму Павлом Ковалем поїхав на Донеччину, побував у Краматорську. Під час зустрічі з міським очільником Олександром Гончаренком п’ятий Президент наголосив: українці на Донбасі чекають контрнаступу ЗСУ

Міський голова Краматорська підтвердив: настрій бойовий, люди готові боронити свою землю. «Краматорськ – це Україна! Настрій у наших мешканців бойовий. У військових, які боронять наше місто, мотивація зашкалює. Тому готові зустрічати ворога. Дякую, що завітав п’ятий Президент України Петро Олексійович, не залишає нас. Ми готові до всього. Місто ніхто не здасть», – наголошує Олександр Гончаренко.

 

 Мер пояснює: навіть думки такої не було, щоб залишити місто: «якщо вас обирав народ, ви ж не можете у важку хвилину, у важкий час залишати ваших виборців. Якщо ви вибрали цей шлях, ви маєте цим шляхом йти до кінця».

«8 років тому, коли місто було окуповане російськими окупантами на чолі з Гіркіним, проросійський настрій мало десь 40% населення. Так чи інакше, за 8 років плідної праці держави, влади на всіх рівнях призвело до того, що сьогодні, я вважаю, не більше ніж 5% населення може теоретично мати такий проросійський настрій», – розповідає міський голова.

 Гончаренко також відзначив високу мотивацію українських воїнів, які боронять Краматорськ. «Мотивація висока. Ми спілкуємося з ними кожного дня. Допомагаємо чим можемо. Жодне питання не залишається без нашої уваги. Кажуть, що будуть стояти, і Донбас ніхто не здасть», – розповідає очільник міста.

 

Що потрібна нашим воїнам? Перемоги. І саме тому ми чекаємо, що наприкінці липня – на початку серпня ми будемо бачити контрнаступ на Донбасі.

 

 «Я у Краматорську – дуже частий гість. Мені приємно бачити, що у Краматорську є стабільність. Вулиці чисті, в місті порядок. Є світло, вода, працює каналізація, працюють служби», – зауважує Порошенко і додає – це результат роботи місцевої влади.  

«Ми сьогодні ми були і в Слов‘янську, в Бахмуті, у багатьох селах. Мали зустріч з людьми. Людей менше, але починають повертатися потроху, чекають допомоги центральної і місцевої влади. І в ці важкі часи, безумовно, треба звернути на них увагу. Я сподіваюся, що з окупаційною владою ніхто залишатися не збирається», – говорить Порошенко.

«Дивує бойовий дух наших воїнів. Вони Донбас точно не збираються здавати. Вони знають, що є більше зброї, що є, ми можемо це казати, боєкомплект, вже ефективно працюють HIMARS, які знищують боєприпаси ворога, і вирівнюється ситуація по артилерії. Це піднімає бойовий дух», – зазначає п’ятий Президент.

 

 «Я дуже добре пам‘ятаю ситуацію в Краматорську вісім років тому. І я дуже добре пам‘ятаю, як довелося звільняти і Слов‘янськ, і Краматорськ,  Костянтинівку, і дві третини окупованого Донбасу, включно із Сєвєродонецьком і Лисичанськом. І я хочу сказати: зараз ми також, як і в 2014 році, звільнимо захоплені території», – вважає Порошенко.

 

 «Що потрібна нашим воїнам? Перемоги. І саме тому ми чекаємо, що наприкінці липня – на початку серпня ми будемо бачити контрнаступ на Донбасі. Цього чекають всі українці, цього чекають не тільки в Краматорську, не тільки  Донецька область, цього чекає вся Україна. Ми впевнені, що у наших ЗСУ все вийде. А від нас з вами залежить робити все можливе через волонтерську допомогу, через постачання пікапів, вантажівок, бронетехніки, дронів. Це вже інша війна, це війна дронів, це війна артилерії, це війна механізованих частин. Це не війна рукопашна, і ми маємо забезпечити наші ЗСУ і бюджет, і волонтерку, у нас  70% України є волонтери для того, щоб прискорити контрнаступ наших ЗСУ. Отже девіз серпня для українців – контрнаступ», – резюмує Петро Порошенко.

 

 

Telegram Channel