
«Вова, та ти шо???»
Зеленський позбавив громадянства Коломойського: повний список «знедолених» (Фото)
Ой, що ж то буде, що ж то буде?..
Президент України Володимир Зеленський позбавив громадянства України бізнесмена Ігоря Коломойського.
Про це повідомив радник глави Офісу президента Сергій Лещенко у Telegram, опублікувавши скріншот документа від нардепа Сергія Власенка, інформує журнал «Новоє Врємя».
«З високою ймовірністю копію цього указу президента про позбавлення громадянства України ряду осіб було передано нардепу Сергію Власенко в Центрвиборчкомі», – повідомив Лещенко.
Крім Коломойського, українського громадянства позбавлені: голова тероборони Дніпропетровщини Геннадій Корбан та депутати Ігор Васильковський («Слуга народу») та Вадим Рабінович (від забороненої ОПЗЖ).
Крім Коломойського, українського громадянства позбавлені: голова тероборони Дніпропетровщини Геннадій Корбан та депутати Ігор Васильковський («Слуга народу») та Вадим Рабінович (від забороненої ОПЗЖ).
Причина рішення в указі не згадується, проте джерела видання ZN.ua повідомляли, що підставою стало подання СБУ про наявність у фігурантів списку громадянства інших країн.

Згідно зі знімком, сам указ датований 18 липня, проте на сайті Офісу президента такого документа досі немає. Це можна пояснити тим, що цей указ є таємним і не підлягає публікації.
Журнал «Новоє Врємя» намагався підтвердити або спростувати цю інформацію у Коломойського та Корбана, але поки що коментарів від них не отримав. В Офісі президента також поки не надали відповідної інформації.
Читайте також на volyn.com.ua: «Без цензури: Хлопчики з Банкової упевнені, що переграли наших західних союзників».
