Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
До кінця липня погода в Україні різко зміниться погода: прогноз на тиждень

Оце так!

Фото poglyad.tv.

До кінця липня погода в Україні різко зміниться погода: прогноз на тиждень

В останній тиждень липня в Україні очікуються дощі, місцями з грозами, а спека періодично буде тільки на сході та півдні країни

В останній тиждень липня в Україні очікуються дощі, місцями сильні та з грозами. В середині тижня на півдні і сході повітря прогріється до +30°...+33°, однак до кінця місяця спека спаде, а частину країни накриє похмура і дощова погода. 

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Найтепліше в цей день буде на заході країни, де повітря прогріється до +28°...+32°, а на півночі України буде прохолодніше за все, +23°...+26°.

Так, останній тиждень липня в Україні почнеться з досить похмуро погоди, лише на крайньому заході та сході очікується Сонце. У Полтавській і Сумській області пройдуть зливи. У більшості областей буде комфортна температура в межах +24°...+28°, на північному сході, а також у Дніпрі очікується +22°...+24° і лише місцями на півдні та сході повітря прогріється до +29°...+31°.

У вівторок, 26 липня, опади, місцями сильні та з грозами, торкнуться деяких центральних, Луганської, Донецької та Запорізької областей, а також Криму. Найтепліше в цей день буде на заході країни, де повітря прогріється до +28°...+32°, а на півночі України буде прохолодніше за все, +23°...+26°.

 У середу, 27 липня, сильні дощі очікуються на заході України. Опади принесуть і похолодання, тут температура знизиться до комфортних +24°...+26°.  Трохи тепліше, до + 28°, буде в північних областях, де також місцями покапають невеликі дощі. Схід України також накриють невеликі дощі, тут буде до + 29°. У центральних областях очікується від +26° до +31°, а на півдні України буде найспекотніше - до +28°...+32°.

У середині тижня, 28 липня, в Україні стане трохи тепліше. На північному заході, північному сході та місцями в центрі покапають невеликі дощі з грозами. У більшості центральних областей, а також на півдні та сході України температура підніметься до +30°...+33°. На решті території температура повітря буде більш комфортною.

У п'ятницю, 29 липня, в Україні очікується найспекотніший день тижня. У північних областях повітря прогріється до +25°...+28°, на заході буде +27°...+29°, у центральних областях повітря прогріється до +30°, а на півдні та сході стовпчики термометрів покажуть +30°...+34°.

В останні дні липня погода в Україні зміниться: із заходу почнуть заходити дощі й похолодання. Так, 31 липня в більшості західних областях температура знизиться до +22°...+ 24°, буде похмуро і дощитиме. Трохи тепліше, проте також похмуро буде на півночі України. 

На Лівобережжі та в центральних областях очікується суха погода, проте спеки вже не буде, лише на півдні стовпчики термометрів покажуть +30°...+32°, на решті ж території очікується від +25° до +29°.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel