Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Білорусь планує закупити першу тисячу мішків для перевезення трупів  

Мабуть, купує для своїх.

Фото Anadolu Agency.

Білорусь планує закупити першу тисячу мішків для перевезення трупів  

Міноборони білорусі збирає інформацію про закупівлю першої партії спеціальних мішків, в яких можна транспортувати тіла

Білоруське видання «Флагшток» дізналося, що Міноборони РБ нібито проводить вивчення цінових пропозицій про закупівлю «пакетів для транспортування тіл померлих» у кількості 1000 штук.

Про це пишуть журналісти з посилання на відповідні документи, які вони отримали у відповідь на свої запит, передає ТСН.

Запит про надання документів був направлений до щонайменше двох організацій: РУП «БелСудЕкспертЗабезпечення» та компанію, яка надає ритуальні послуги, ТОВ «Фістер». Остання приватна компанія відповіла на запит Міноборони, що не реалізує мішки для трупів.

Міноборони РБ нібито проводить вивчення цінових пропозицій про закупівлю «пакетів для транспортування тіл померлих» у кількості 1000 штук.

Державне «БелСудЕкспертЗабезпечення» відписало, що може виготовити 1000 пакетів для трупів протягом 10 календарних днів. Залежно від виконання (з ручками чи без) підприємство готове задовольнити замовлення за 9900 - 13900 рублів (від 6 250 грн до 8 776 грн).

Інформатор «Флагштока» не відповів питанням редакції про джерело походження цих листів. Раніше це джерело пересилало інші документи з відомства Міністерства оборони. Тоді інформацію, зазначену у службовому листуванні, вдалося частково підтвердити.

Щоб перевірити правдивість листа, журналіст «Флагштока» зателефонував авторові відповіді — керівниці відділу маркетингу РУП «БелСудЕкспертЗабезпечення» Вероніці Ковальчук. Вона підтвердила, що відповідала на адресу Міноборони про тисячу санітарних мішків. 

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel