Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Перші бронеавтомобілі MLS SHIELD вже в Україні і скоро поїдуть до наших десантників – Порошенко

Сьогодні вночі, о 4 годині ночі прибули перші бронеавтомобілі MLS SHIELD.

Фото Європейська солідарність.

Перші бронеавтомобілі MLS SHIELD вже в Україні і скоро поїдуть до наших десантників – Порошенко

Перші бронеавтомобілі MLS SHIELD, закуплені Фондом Порошенка та волонтерами ГО «Справа Громад» для Збройних Сил України, вже прибули в Україну

Про це Петро Порошенко повідомив журналістам під час перебування у 24-їй бригаді імені Короля Данила. Він зазначив, що нарешті вдалося отримати останню ліцензію для передачі цих бронемашин в Україну.

 

 «Сьогодні вночі, о 4 годині ночі прибули перші бронеавтомобілі MLS SHIELD. Найкращі, я у них їздив. Ви знаєте, це як Rolls-Royce в сфері бронетехніки. Там є кондиціонер, спеціальний usb-порт, підресорне сидіння, дуже добре обладнані місця для десанту, потужний двигун, не цивільний, а військовий», – розповів про машини Порошенко.

Також Порошенко повідомив, що укладає угоду на імпорт в Україну ще БМП, і ця гусенична броньована техніка також піде на основні напрямки контрнаступу.

 

 «Вже через пару днів нашому командуванню Десантно-штурмових військ, тому що ми з ними уклали відповідну угоду, надійде ця броньована техніка», – сказав він.

Також Порошенко повідомив, що укладає угоду на імпорт в Україну ще БМП, і ця гусенична броньована техніка також піде на основні напрямки контрнаступу.

Як відомо, Фонд Порошенка та волонтери ГО «Справа Громад» купили 350 БПЛА Autel та комплекс БПЛА Poseidon.

Окрім БПЛА Фонду Порошенка з волонтерами вдалося купити в Європі велику партію вантажівок Leyland DAF та 11 бронемашин MLS SHIELD. Уперше експортну ліцензію на постачання військової техніки натівського стандарту отримали волонтери і благодійний фонд з України.

Фонд Порошенка традиційно подвоює суму коштів, які збирають волонтери.

Також Петро Порошенко повідомив про підготовку до постачання для Збройних Сил України спеціальних танкових тягачів Oshkosh M1070, які здатні перевозити бронетехніку вагою у 65 т.

 

 Підтримка Збройних сил України – наразі пріоритет благодійної діяльності Петра Порошенка. З 24 лютого на потреби армії витрачено понад півмільярда гривень. За ці кошти були придбані тисячі бронежилетів та кевларових шоломів, зброю (зокрема кулемети, снайперське обладнання та інше), десятки автомобілів на потреби фронту, тепловізори, дрони, прилади нічного бачення, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування (в тому числі велика кількість зерна і продуктові набори як для військових, так і для мешканців визволених міст).

Telegram Channel