Волинянка повірила псевдобанкірам і переказала 115 тисяч гривень
Щодня до поліції Волині надходять повідомлення від ошуканих волинян. Хтось – поспілкувався із псевдопрацівниками банку, інші – купували якісь товари в інтернеті та перейшли за фішинговим посиланням і надали доступ до своїх платіжних карт шахраям. Результат один – втрачені кошти та нерви. Цього можна уникнути, якщо бути обізнаними у відомих шахрайських схемах, застерігають в поліції Волині
2 серпня до поліції надійшла заява 44-річного мешканця Луцька. Чоловік розповів, що купував одяг та наперед переказав понад 13 тисяч гривень. Як наслідок – залишився і без грошей, і без одягу. Правоохоронці з’ясували, що ошукав заявника 26-річний лучанин. Відомості внесли в ЄРДР за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.
Окрім цього, цього ж дня до Ковельського районного управління звернулася 54-річна мешканка села Мельниця. До жінки зателефонували нібито з банку, повідомили, що з картою поводять шахрайські операції та оплачують якісь покупки в одному з інтернет-магазинів. Аби цьому запобігти – необхідно переказати кошти на декілька інших карт, що і зробила волинянка. Так вона втратила 115 000 гривень.
До жінки зателефонували нібито з банку, повідомили, що з картою проводять шахрайські операції та оплачують якісь покупки в одному з інтернет-магазинів.
А 33-річна жителька Камінь-Каширського району хотіла придбати авто за оголошенням на одній із інтернет-платформ. Для цього їй необхідно було скинути аванс у сумі 30 000 гривень. Далі, як за схемою, зв’язок із продавцем перервався.
За цими фактами відкриті кримінальні провадження, правоохоронці встановлюють зловмисників, які ошукали волинян.
Правоохоронці наголошують: обізнаність та холодний розум допоможе розпізнати шахрая та вчасно завершити з ним розмову і вберегти власні кошти.
Читайте також: На Волині від імені очільника Волині шахраї видурюють гроші