Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
На Волині попрощалися із багаторічним мером Княжого міста Петром Саганюком (Фото)

Світла пам’ять!

Фото Буга.

На Волині попрощалися із багаторічним мером Княжого міста Петром Саганюком (Фото)

7 серпня в останню путь провели багаторічного керівника Володимира Петра Саганюка

На Волині попрощалися із колишнім мером Володимира. 

Петро Саганюк керував Володимиром понад 20 років, з 1998-го по 2020-ий, люди висловлювали йому довіру чотири рази підряд. Пішов з посади після виборів у 2020. Про нього відгукуються, як про мудрого, інколи суворого, але завжди справедливого керівника, людину на своєму місці. Для багатьох він був наставником, порадником, учителем.

Прощання відбулося у Володимирському Свято-Успенському кафедральному соборі. В останню путь Петра Даниловича провели рідні, близькі, друзі, колеги, духівництво, багато мешканців та осіб з інших сіл і міст. Труна «потопала» у квітах, які несли люди, щоб віддати останню шану багаторічному керівнику Володимира.

В останню путь Петра Даниловича провели рідні, близькі, друзі, колеги, духівництво, багато мешканців та осіб з інших сіл і міст. Труна «потопала» у квітах, які несли люди, щоб віддати останню шану багаторічному керівнику Володимира.

Поховали колишнього мера на кладовищі у рідному селі Сусваль (колишнє Жовтневе), звідки він родом. Поки кортеж виїжджав із собору, у Володимирі тимчасово перекрили рух на вулиці Устилузькій, Данила Галицького.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telegram Channel