Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Назвали найбільш криміногенне місто Волині

Особлива увага органів прокуратури спрямовується на виявлення та документування злочинів, пов’язаних із привласненням та реалізацією гуманітарної допомоги.

Фото із сайту volyn.com.ua.

Назвали найбільш криміногенне місто Волині

На Волині за час активної фази війни знизився рівень злочинності. Водночас зросла кількість тяжких тілесних ушкоджень. Найбільш криміногенним містом залишається Нововолинськ

9 серпня на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією депутати Волиньради заслухали звіт керівника Волинської прокуратури Андрія Тимчука про діяльність органів обласної прокуратури у першому півріччі 2022 року, передає ІА Волинські новини.

 

За словами правоохоронця, особлива увага органів прокуратури спрямовується на виявлення та документування злочинів, пов’язаних із привласненням та реалізацією гуманітарної допомоги.

Від 24 лютого територіальними підрозділами поліції розслідувалось 12 кримінальних проваджень за фактами незаконного використання гуманітарної допомоги.

Від 24 лютого територіальними підрозділами поліції розслідувалось 12 кримінальних проваджень за фактами незаконного використання гуманітарної допомоги. Зокрема, повідомлено про підозру громадянину, який у Луцьку продав три машини, ввезені як гуманітарна допомога, за що отримав понад пів мільйона гривень.Також в липні до суду скерували обвинувальний акт щодо місцевого жителя, який у місті Ковель реалізував два транспортні засоби, завезених як допомога для потреб ЗСУ, в також виручив 501,26 тис. грн.

 

«В інших сферах злочинність впала на третину, проте збільшилась кількість тяжких тілесних ушкоджень. Найбільш криміногенним залишається Нововолинськ, а от в обласному центрі злочинність впала завдяки введенню та неухильному дотриманню комендантської години, адже переважна більшість злочинів вчиняється в нічний час», – розповів Андрій Тимчук.За час активної фази війни правоохоронними органами області внесено відомості до ЄРДР про 99 кримінальних проваджень за фактами вчинення воєнних злочинів.

 

Крім того, прокурори скерували до суду чотири провадження про державну зраду, три – про вчинення посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, два – про висловлювання заперечень факту збройної агресії російської федерації проти України, дев’ять – про контрабанду наркотичних засобів і психотропних речовин, чотири – про контрабанду спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації та зброї.Також виявлено неодноразові факти незаконного використання підроблених документів для виїзду за кордон: з 24 лютого зареєстровано 72 кримінальні правопорушення за цими фактами та скеровано до суду обвинувальні акти у 28 таких кримінальних провадженнях.

 

Депутати звіт взяли до відома та рекомендували заслухати його під час сесійного засідання.

 

Читайте також: На Волині адвокат незаконно переправляв чоловіків за кордон: його судитимуть (Фото)

 

Telegram Channel