Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Священика УПЦ МП з Тернопільщини оштрафували за скандал з колишньою дружиною

Священнику винесли вирок.

Фото zaxid.net.

Священика УПЦ МП з Тернопільщини оштрафували за скандал з колишньою дружиною

Настоятеля храму УПЦ МП в селі Кути на Тернопільщині оштрафували на 680 грн за домашнє насильство

На чоловіка склали протокол за те, що він обзивав свою колишню дружину та тещу. Зазначимо, що згідно з інформацією в судовому реєстрі, це не перший випадок, коли Ігоря Кушнірука судять за цією статтею. У лютому цього року йому призначили 170 грн штрафу за те, що він виганяв з дому і обзивав свого сина.

Чоловіка вже не раз штрафували за статтею про домашнє насильство.

Як йдеться у постанові Шумського райсуду, інцидент стався ввечері 5 серпня у селі Андрушівка, передає zaxid.net. Перебуваючи у помешканні своєї колишньої дружини, Ігор Кушнірук обзивав її та колишню тещу нецензурними словами. Дії чоловіка кваліфікували за ч.2 ст. 173-2 КУпАП (домашнє насильство). На судовому засіданні священик повністю визнав провину.

У травні цього року подружжя розлучилось після 26 років шлюбу. В позові екс-дружина зазначала, що причиною розпаду їхньої сім'ї стало те, що чоловік зловживає алкоголем та скандалить. Чоловіка вже не раз штрафували за статтею про домашнє насильство. У постанові Шумського райсуду від 4 лютого йдеться, що чоловіка оштрафували на 170 грн за те, що він обзивав сина і виганяв його з дому. Вже згодом, 7 лютого, його за сварку з дружиною оштрафували на 340 грн.

Цього разу суддя Максим Харлан призначив священику 680 грн штрафу. У разі несплати суму стягнень подвоять. Також чоловік повинен сплатити 496 грн судового збору.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel