Українець забив шедевральний гол у ворота суперника київського «Динамо» (Відео)

Суперова вийшла «бісіклета» від Романа!

Фото із сайту isport.ua.

Такий подарунок ударом через себе зробив кіпрським і українським уболівальникам 31-річний Роман Безус

Роман Безус відзначився дебютним голом за «Омонію». Це сталося у матчі другого туру чемпіонату Кіпра у грі проти АЕКа із Ларнаки – суперника київського Динамо по групі Ліги Європи.

Українець на 34-й хвилині зустрічі виконав трюк, який неодноразово виконував і раніше, зокрема виступаючи за полтавську «Ворсклу» в УПЛ.

Слова зайві – просто подивіться самі.

Відео голу Романа Безуса:

Цей гол Безуса відкрив рахунок у матчі, якому «Омонія» у підсумку святкувала перемогу – 3:2.