Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Порошенко в ефірі LCI: треба назавжди відбити у путіна бажання використовувати атомні станції для тероризму

«росія – ядерний терорист, і точно має нести відповідальність за ці злочини».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко в ефірі LCI: треба назавжди відбити у путіна бажання використовувати атомні станції для тероризму

Петро Порошенко в ефірі французького телеканалу LCI вкотре закликав західних союзників посилити тиск на путіна настільки, щоб назавжди відбити в нього бажання вдаватись до ядерного шантажу

Коментуючи ситуацію за Запорізькій АЕС, Порошенко сказав: «я вважаю, що це називається ядерний тероризм. І вважаю, що це божевілля, оскільки це в 10 разів потужніше, ніж Чорнобильска станція. І отже катастрофа буде в 10 разів страшнішою. Може нормальна людина відкривати артилеристський вононь по ядерним реакторам? Саме це робить путін», – зауважує Порошенко. 

«Дуже важливо, щоб світ зробив все можливе для того, щоб назавжди у путіна відбити бажання використовувати ядерні електростанції як інструмент реалізації своїх цілей».

«Дуже важливо, щоб світ зробив все можливе для того, щоб назавжди у путіна відбити бажання використовувати ядерні електростанції як інструмент реалізації своїх цілей», – зазначає п’ятий Президент. Порошенко також закликав не довіряти російській пропаганді, яка звинувачує Україну в обстрілах ЗАЕС. 

«Ми маємо бути захищені від токсичної російської пропаганди. Бо як можна стверджувати, що це Україна, коли росія напала на Україну. Коли путін увів свої війська на територію України, на територію Запорізької області.  Це був напрямок головного удару росії – ЗАЕС і місто Енергодар. Уявіть собі: вони прийшли у ваш дім, вони розорили ваше житло, а потім уже вас намагаються у цьому звинуватити», – обурився Порошенко. 

«Це класичний стиль російської пропаганди. росія – ядерний терорист, і точно має нести відповідальність за ці злочини. Ще раз хочу наголосити, що єдиним способом порятунку буде депутінізація Європи, депутінізація світу», – резюмує Порошенко.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel