Курси НБУ $ 41.50 € 46.45
«Зрозуміло, якби стирали з землі захід України»: «слуга» Богуцька вляпалась у скандал

Їй західняків не шкода?

Фото .wz.lviv.ua.

«Зрозуміло, якби стирали з землі захід України»: «слуга» Богуцька вляпалась у скандал

Одіозна депутатка від «Слуги народу» зробила гучну заяву щодо поділу України на сорти

 Ліза Богуцька написала скандальний пост. Спочатку вона розповіла про звірства росіян, а згодом у своєму тексті почала ділити Україну на схід і захід, передає «Високий замок».

Якби вони  стирали з землі Західну Україну. Типу, боролися б з «бандерівщиною». Але вбивати масово і знищувати саме південний схід, який вони вважали «малоросією».

«Жахлива думка, але було б зрозуміло, якби вони (росіяни — ред.) стирали з землі Західну Україну. Типу, боролися б з «бандерівщиною». Але вбивати масово і знищувати саме південний схід, який вони вважали «малоросією» — це за межею», — резюмувала нардепка.

 

«Який сором! Знову ділити Україну на сорти і заявляти, що знищення якоїсь її частини путіним може бути більш виправданим. Допис не якогось невідомого користувача Фейсбуку, а депутата парламенту, та ще й від владної більшості!», — відреагував нардеп Володимир В’ятрович.

«Моя колега зі „Слуг народу« Ліза Богуцька написала дивний пост. Про звірства російських нацистів, які в мене викликають сльози, співчуття до жертв і ненависть до вбивць. Але далі… Їй було б зрозуміло, якби стирали з землі Західну Україну. Чому, Лізо???», — прокоментував ситуацію депутат Микола Княжицький.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel