
Вистоїмо.
Ударів по Україні завдавали з акваторій Каспійського моря, випущено 83 ракети – Генштаб
Деякі атаки також здійснили з Нижнього Новгорода
В Генштабі ЗСУ поділилися інформацією щодо масованого терору мирних міст України, який Росія розпочала вранці 10 жовтня. Удари по території нашої країни наносилися з акваторій Каспійського моря і Нижнього Новгорода. На поточний момент було випущено 83 ракети.
Відповідна інформація з'явилася в Telegram-каналі заступника міністра оборони Ганни Маляр. Вона послалася на офіційні дані від Генштабу.
Рашисти випустили 83 ракети.
«Сьогодні в період з 06:20 до 11:15 Російською Федерацією було нанесено ракетні і ракетно-авіаційні удари по території України з районів Каспійського моря і Нижнього Новгорода по містах Київ, Львів, Прилуки, Хмельницький, Дніпро, Ніжин, Житомир, Харків», — написала Маляр.
Станом на 11:34 10 жовтня рашисти випустили 83 ракети. З них 43 збили українські сили протиповітряної оборони. Окупанти також задіяли 17 дронів-камікадзе типу Shahed 136, які випустили з території тимчасово захопленого Криму та Білорусі. Три БПЛА збили в Одеській області, про що повідомив глава Одеської ОВА Максим Марченко.
Останні новини:
- Ігор Поліщук звернувся до лучан щодо масового обстрілу українських міст.
- На Волині горіли два житлові будинки (Фото).
- лукашенко і путін домовилися розгорнути спільне військо.
- Погуляйко прокоментував масовий обстріл України.
- На Рівненщині пролунали вибухи (Фото).
- 10 дронів-камікадзе летять на Волинь з Білорусі.
- Львові вибухи, у місті зникає світло та мобільний зв'язок.
- У Лукашенка скаржаться, що Україна підірвала мости та замінувала дороги на кордоні.).
Усі новини російсько-української війни – тут.
