
Добровольці тренуються стріляти з різних позицій, відстаней та у русі.
Білорусів чи росіян чекатимуть під кожним кущем: як Волинь готується зустрічати ворогів (Відео)
Генеральний штаб повідомляє про зростання ймовірності наступу з території Білорусі. Натомість західна розвідка оцінює таку ймовірність, як середню. Напрямок може бути змінений на захід від кордону, аби перерізати логістику постачання зброї в Україну
Про це йдеться у сюжеті телеканалу ICTV.
Наші військові на кордоні за інформацією стежать, ситуацію контролюють. Тренуються протистояти ворогу і люди, особливо у прикордонних громадах, де діють добровольчі формування, які готові взяти до рук зброю і битися з ворогом.
Перед початком вишколу – обов’язковий інструктаж.
Перед початком вишколу – обов’язковий інструктаж. Навчальні стрільби проводять для добровольців – жителів прикордонних з Білоруссю сіл, які в разі загрози готуються обороняти рідний край. Убивати умовного ворога готові.
Добровольці тренуються стріляти з різних позицій, відстаней та у русі. Головне – робити це злагоджено і в разі потреби вміти прикрити бойового товариша. Навчання для народних захисників проводять бійці тероборони, які стежать за правильністю та влучністю стрільби.
«Метрів 120-130 – це позиція лежачи. Потім переміщувалися, стрільба з коліна, стрільба стоячи чергами, щоб була перезміна магазинів та для підвищення тактичної підготовки особового складу», – каже боєць тероборони Волині з позивним Гера.Серед бійців добровольчих формувань і 55-річний чоловік. Востаннє зброю тримав в армії, однак щойно розпочалася велика війна вирішив будь-що захищати свою країну від ворогів.
«Багато в кого є бойовий досвід, але треба проходити навчання по стрільбах. Коли боєць вміє воювати, він має шанси залишитися живим», – говорить боєць добровольчого формування територіальної громади Афганець.
Окрім володіння зброєю, не менш важливі заняття з тактичної медицини, щоб не запанікувати, не розгубитися, а врятувати пораненого побратима. Чоловіки визнають, що надати першу домедичну допомогу пораненому – справа непроста, тренуватися треба багато.
«Насправді, як дійде діло до бойової ситуації, ти можеш елементарно розгубитися. Потрібно тренуватися, аби бути готовим до всього», – зазначає боєць добровольчого формування територіальної громади Андрій.
Серед добровольців – чоловіки різного віку та професій. Бойове злагодження проходять, щоб у разі потреби стати пліч-о-пліч з військовими для захисту України.
«Кожен член добровольчого формування укладає відповідний контракт на певний термін. Це люди, які за власний кошт виконують завдання за призначенням. Добровольці не отримують зарплату. Все це тримається на величезному рівні патріотизму», – розповідає офіцер військової частини сил територіальної оборони Аврелій.
Кожен із них переконує: хто б не ступив на нашу землю зі зброєю – російські солдати чи білоруські – їх тут чекатимуть за кожним кущем, загарбникам не варто сподіватися, що поліські болота замерзнуть, і їхня техніка зможе заїхати з північного кордону. Для ворога тут підготували безліч сюрпризів.
Читайте також: Як волиняни з дисків для авто роблять буржуйки для військових (Фото)
