Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
Матч №31: бразильці без Неймара мінімально обіграли Швейцарію

30-річний Каземіро показав своїм нападникам, як треба забивати, і вивів свою команду в плей-офф ЧС-2022.

Фото із сайту fifa.com.

Цією вікторією «пентакампіони» оформили достроковий вихід до 1/8 Мундіалю

Чемпіонат світу-2022. Група G. 2-й тур. Бразилія – Швейцарія – 1:0 (1:0 – Каземіро, 83).

Перша половина зустрічі не була багато на небезпечні моменти – обидві команди демонстрували обережний футбол.

Як констатує «Чемпіон», до перерви було створено один по-справжньому небезпечний момент. На 27-ій хвилині зустрічі ,бразилець Вінісіус отримав передачу та завдав перспективного удару в один дотик в напрямку лівого кута воріт – Зоммер потягнув його удар.

У середині другого тайму матчу Вінісіус забив гол, який було скасовано через положення поза грою у Рішарлісона. Але на 83-ій хвилині бразильцям таки вдалося досягти свого: Родріго виконав передачу на Каземіро, який завдав удару в один дотик – голкіпер Швейцарії Зоммер не зміг виручити свою команду.

На 83-ій хвилині бразильцям таки вдалося досягти свого: Родріго виконав передачу на Каземіро, який завдав удару в один дотик – голкіпер Швейцарії Зоммер не зміг виручити свою команду.

4. Сербія 2 0 1 1 3:5 1.

У третьому турі чемпіонату світу, 2 грудня, збірна Сербії зіграє зі Швейцарією, а Камерун – із Бразилією.