Курси НБУ $ 41.79 € 48.35
На Волині через коротке замикання загорілася літня кухня (Фото)

На щастя, нахто не постраждав.

Фото ДСНС.

На Волині через коротке замикання загорілася літня кухня (Фото)

За минулу добу волинські рятувальники ліквідували три пожежі

За минулу добу волинські рятувальники ліквідували декілька пожеж.

Про це інформують у пресслужбі ДСНС Волині.

У суботу, 24 грудня, о 06:05 на 101 надійшло повідомлення про пожежу господарської споруди на вул. Перемоги с. Мощена Ковельського району. На місце прибули чергові караули 4-ї та 19 ДПРЧ м. Ковеля. Завдяки вжитим заходам о 06:55 пожежу ліквідовано. Ймовірна причина пожежі: необережне поводження з вогнем власниці.

Ймовірна причина пожежі: коротке замикання електромережі.

Того ж дня о 19:04 в с. Губин Перший Луцького району виникла пожежа в господарській споруді. Вогонь ліквідували бійці 9-ї ДПРЧ м. Горохів та команда місцевої пожежної охорони смт Сенкевичівка. Ймовірна причина встановлюється.

Окрім того, о 23:03 в с. Обенижі Ковеського району виникло загорання у літній кухні. Рятувальники 17-ї ДПРЧ смт Турійськ о 23:44 ліквідували загорання. Ймовірна причина пожежі: коротке замикання електромережі.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel