Наволоч.
У Мелітополі росіяни ґвалтують неповнолітніх, «влада» це приховує
Один із загарбників письмово зізнався у злочині
У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізькох області російські «мобіки» ґвалтують неповнолітніх дівчат.
Окупант зізнався, що погано пам'ятає деталі злочину, але «зобов'язується більше нікого не ґвалтувати».
Як пише OBOZREVATEL, про це йому повідомили читачі. У розпоряджені видання з'явилося фото пояснювальної записки одного з «мобіків» до командування, в якій той зізнався, що після розпивання алкогольних напоїв у стані сп'яніння зґвалтував 16-річну дівчину просто у дворі.
У тій же пояснювальній окупант зізнався, що погано пам'ятає деталі злочину, але «зобов'язується більше нікого не ґвалтувати».
Інше джерело видання повідомило, що окупанта не притягнули до відповідальності за злочин. Ба більше, командування намагається його приховати.
Останні новини:
- Народився в Угорщині, а загинув під Бахмутом: ще один воїн віддав життя за Україну (Фото).
- Жителька Рівненщини просить допомогти знайти свекра.
- Україна отримає роту танків Leopard, – президент Польщі.
- Війна забрала життя молодого Героя з Камінь-Каширщини.
- У монастир на Волині приїхав Онуфрій (Фото).
- Волиняни вторгували більше 13 тисяч доларів за два авто для ЗСУ: їм повідомили про підозру (Фото).
Усі новини російсько-української війни – тут.