Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Як росіяни перебрехали інформацію від ДСНС Волині, МВС та Держміграційної служби

Держава-окупант вкладає великі кошти в інформаційну війну, зокрема й у брехню щодо стосунків України з Польщею.

Фото Укрінформу.

Як росіяни перебрехали інформацію від ДСНС Волині, МВС та Держміграційної служби

Вони повідомили, що Київ готується до гуманітарної катастрофи та проводить навчання, метою яких є «недопущення масового неконтрольованого потоку мігрантів»

Проросійські телеграм-канали поширювали мережею інформацію про нібито таємні навчання української ДСНС, поліції та пожежної охорони Люблінського воєводства Польщі. Мовляв, Польща боїться потоку біженців із сусідньої країни, інформує «Детектор медіа».

Насправді ж, як пише VoxCheck, про навчання повідомляли публічно. 16 грудня на своїх офіційних сторінках про них сповістили ДСНС Волинської області, Державна міграційна служба та МВС. Також про них писали місцеві ЗМІ. Жодної таємниці у проведенні навчань не було.

Метою заходу було відпрацювання основних дій у разі скупчення населення біля кордону. Також було відпрацьовано взаємодію з польськими колегами для допомоги громадянам, які тимчасово перебувають у пунктах пропуску через держкордон.

Російські ЗМІ від початку війни постійно пишуть про українсько-польські відносини. У такий спосіб росія намагається посіяти ворожнечу між Україною та Польщею.

Російські ЗМІ від початку війни постійно пишуть про українсько-польські відносини. Зокрема, що найближчим часом Польща почне окупацію заходу України або що через українських біженців у країні зросла кількість інфікованих ВІЛ. У такий спосіб росія намагається посіяти ворожнечу між Україною та Польщею.

Читайте також: «Україна отримає роту танків Leopard, – президент Польщі»

Telegram Channel