Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Журналістка розповіла, чи хочуть білоруси  воювати (Відео)

Нинішня Білорусь - це полігон для навчання російських окупантів і плацдарм для окупаційного війська РФ

Фото: Відкриті джерела.

Журналістка розповіла, чи хочуть білоруси воювати (Відео)

У Білорусі вже кілька місяців відбувається прихована мобілізація під виглядом військового обліку й перевірки даних, однак білоруське населення налаштоване проти участі у повномасштабній війні

Про це в етері Апостроф TV розповіла білоруська журналістка Наталія Радіна, пише u-news.

За її словами, військовослужбовців, які відслужили строкову службу, наприклад, у частинах сил спеціальних операцій, викликають періодично на збори, а також їм заборонено виїжджати з Білорусі.

«Абсолютна більшість білорусів не хочуть воювати у цій війні, і я не думаю, що у разі, якщо їх таки змусять шляхом шантажу, погроз, тиску піти в Україну, що вони там воюватимуть. Впевнена, що більшість перейде на бік України, здасться в полон», - сказала журналістка.

Абсолютна більшість білорусів не хочуть воювати у цій війні, і я не думаю, що у разі, якщо їх таки змусять шляхом шантажу, погроз, тиску піти в Україну, що вони там воюватимуть. Впевнена, що більшість перейде на бік України, здасться в полон», - сказала журналістка.

Також вона зазначили, що нинішня Білорусь - це полігон для навчання російських окупантів і плацдарм для окупаційного війська РФ, тому, доки на посаді президента перебуває нелегітимно обрана кремлівська маріонетка Лукашенко, завжди існує загроза нападу з білоруської території.

«З одного боку, як і раніше, не виключається можливість нападу на територію України з Білорусі. Йдеться про те, що, можливо, зараз це буде етап операції, що відволікає, але також можливий десант з Білорусі на територію України», - припустила Радіна.

Водночас журналістка зазначила, що білоруських військових можуть відправити не на штурм кордону України, а спрямувати на тимчасово окуповані українські території, зокрема в Мелітополь, Маріуполь і Бердянськ, тоді як російські окупанти спробують здійснити нову наступальну операцію.

Читайте також: «Яка ситуація на волинському кордоні з білоруссю на ранок 18 січня».

Telegram Channel