Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Добровольці Рівненщини активно записуються до бригади «Лють»

Фото Рівненської ОВА.

Добровольці Рівненщини активно записуються до бригади «Лють»

ЦНАПи Рівненщини вже прийняли 249 осіб

Цей підрозділ «Гвардії наступу» є найпопулярнішим серед добровольців Рівненщини, розповів начальник ОВА Віталій Коваль, йдеться на сайті Рівненської ОВА.

«ЦНАПи області вже прийняли 249 осіб. Найчастіше добровольці записуються до воєнізованого підрозділу поліції - об’єднаної штурмової бригади «Лють». Найбільше відвідувачів було у ЦНАПах Рівного та Вараша», - повідомив Віталій Коваль.

Найбільше відвідувачів було у ЦНАПах Рівного та Вараша.

Нагадаємо, що штурмові бригади «Гвардії наступу», до яких можуть вступати добровольці, націлені на посилення сил оборони та на звільнення окупованих територій України. Основу таких підрозділів складатимуть діючі поліцейські, прикордонники, нацгвардійці.

Можна обрати бригаду, в якій хоче служити людина, чи це бригада Нацполіції «Лють», чи бригади Держприкордонслужби «Сталевий кордон» чи шість бригад Нацгвардії.

Кандидат має пройти ВЛК, здати психологічний та фізичний тест. Після успішного проходження він зараховується в ту бригаду, яку він обрав.

Читайте також: На Рівненщині злочинця, який вкрав у жінки понад 3 мільйони гривень на «операцію» для дочки, затримали в сусідній області.

Telegram Channel