Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Неймовірно: українець вперше в історії переміг на Континентальному кубку зі стрибків з трампліну (Відео)

Літаючий лижник із Криворівні Євген Марусяк переписує всі українські рекорди!

Фото із сайту suspilne.media.

Неймовірно: українець вперше в історії переміг на Континентальному кубку зі стрибків з трампліну (Відео)

Фантастика!!!

Український стрибун з трампліна Євген Марусяк здобув перемогу на етапі Континентального Кубка в німецькому Клінгенталі. Це перша перемога в історії України!

«Суспільне спорт» зазначає, що 22-річний Марусяк проводить найкращий сезон у своїй кар'єрі.

22-річний Євген Марусяк проводить найкращий сезон у своїй кар'єрі.

Наприкінці січня на етапі Кубка світу в австрійському Бад-Міттерндорфі український стрибун оновив одразу кілька національних рекордів: тричі стрибнув на 200+ метрів, а також показав найкращий результат за 13 років, потрапивши до топ-30.

У Клінгенталі Марусяк взяв участь на двох етапах Континентального Кубка, які відбулися 11 та 12 лютого. В обох випадках українському стрибуну вдалося відібратися до фінального раунду та показати результат у топ-7.

На першому етапі Марусяк посів сьоме місце.

На наступний день в другому етапі після першої спроби українцеві вдалося захопити лідерство: він полетів на 138 метрів і отримав за стрибок 135.6 бала.

У фінальному раунді 22-річний Марусяк мав розпочати виступи останнім, вже знаючи результати решти стрибунів. Жодному стрибуну перед ним у другій спробі не вдалося навіть подолати позначку у 125 балів, тож у українця була перевага над опонентами.

Марусяк в останній спробі вдруге поспіль показав найкращий результат. Він виконав стрибок на 135.5 м, за який отримав 130.8 балів.

Читайте також на volyn.com.ua: «Українець Дмитро Підручний 5-е місце в біатлоні обміняв на 8-е».

Telegram Channel