![Прикордонники Волині отримали польові мінікухні (Відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/w6/bjnzcm-h72wo3jiwg6fx4vdmrfcgwjlwrdhaw6c.jpg)
Допомога дуже важлива.
Війна
Прикордонники Волині отримали польові мінікухні (Відео)
Кожен працює на своєму фронті
Завдяки співпраці Волинської ОДА, БФ «Шведський центр допомоги» та волинської команди Зеленського з міжнародними партнерами прикордонники області одержали плити для приготування їжі в польових умовах.
Про це повідомив у телеграм-каналі голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
Прикордонники області одержали плити для приготування їжі в польових умовах.
«Це допомога від наших друзів з-за кордону, а саме з Швеції. Перша партія приїхала на Волинь, а наступні відправляться до інших регіонів», - зазначив очільник області.
Читайте також: Минулого місяця на Волині знайшли роботу 316 людей.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)