Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Представник Президента у ВР розповів про перемовини щодо надання літаків Україні

Нам необхідні такі «пташки».

Фото Pixnio.

Представник Президента у ВР розповів про перемовини щодо надання літаків Україні

Посадовець каже, що «динаміка гарна»

Член Комітету ВР із питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник Президента у ВР Федір Веніславський відзначив, що перемовини щодо надання Україні літаків міжнародними партнерами тривають, динаміка.

Про це він заявив в інтерв‘ю «Укрінформу». 

«Перемовини щодо літаків тривають. Ми вже на дуже гарному часовому проміжку щодо початку підготовки пілотів на західних літаках. У мене немає сумнівів у тому, що Україна отримає літаки», – зазначив Веніславський.

Ми навряд отримаємо літаки в найближчі два-три місяці та вже зможемо використовувати їх на полі бою. Однак, я думаю, що є всі шанси цього року почати переоснащення українських Повітряних сил ЗСУ на західних авіаційних платформах.

Водночас він підкреслив, що на відміну від усіх інших видів озброєння, літак – це зовсім інший рівень безпеки, підготовки фахівців, сервісу, інфраструктури, яка забезпечує наземну інженерію, супровід у повітрі, системи зв’язку, протидію протиповітряній обороні ворога.

«Це дуже великий комплекс заходів, тому, об’єктивно, ми навряд отримаємо літаки в найближчі два-три місяці та вже зможемо використовувати їх на полі бою. Однак, я думаю, що є всі шанси цього року почати переоснащення українських Повітряних сил ЗСУ на західних авіаційних платформах. Перемовини не припиняються, вони тривають. Динаміка гарна», – додав член Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

Як повідомлялося, Україна прагне отримати сучасні американські винищувачі F-16 чи F-15 або їхні європейські аналоги – німецькі Tornado чи шведські Gripen – на заміну літакам радянських часів.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel